Aktualności

I Bieg Gniewski z Sobieskim i Marysieńką

W Gniewie w samo południe 27 września 2014 r. sygnał z zamkowej armaty rozpocznie historyczny I Bieg Gniewski. Na starcie pojawią się król Jan III Sobieski wraz z księżną Marysieńką. W biegu na dystansie 10 km wystartuje 400 biegaczy.

52. Bieg Westerplatte

Bieg Westerplatte w Gdańsku odbędzie się 13 września 2014 r. W tym roku na liście startowej znalazło się ponad 3 tysiące zawodników. Start i meta 10-kilometrowego biegu, ze względu na remontowe prace drogowe, będą miały miejsce na Westerplatte.

Rusza Rozbiegana Kościerzyna

Przygotuj się do jubileuszowych XX biegów kościerskich. Pięć specjalnie przygotowanych treningów biegowych czeka na uczestników w każdą sobotę od 6 września do 4 października 2014 r. od godz. 9.00. Spotkania na bieżni Stadionu Miejskiego w Kościerzynie przy ul. Kamiennej 7.

VI Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn

Kościerzyna zaprasza na pokaz piłki ręcznej na najwyższym poziomie. VI Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta odbędzie się w dniach 6-7 września br. w Hali Sportowej „Sokolnia".

VII Kaszubski Rajd na Orientację „Z kompasem”

Kolejny, siódmy już Kaszubski Rajd na Orientację „Z kompasem" będzie miał miejsce w kaszubskich Sierakowicach koło Kartuz w dniach 27-28 września 2014 r. Impreza za każdym razem odbywa się w najatrakcyjniejszych miejscach Pomorza. Zawody przeznaczone są dla piechurów i rowerzystów, do wyboru jest kilka tras różnych pod względem trudności. Zapisy rozpoczęły się 1 września.

Archiwum wiadomości