Aktualności

Joga dla pań w średnim wieku

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zaprasza panie w wieku 45-59 do udziału w projekcie badawczym dotyczącym jogi. Zapisy już ruszyły.

Mistrzostwa Polski Juniorów 29er, 420 K i M

Na wodach Zatoki Gdańskiej, w dniach 11-13 września 2015 r., odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów w klasach 29er, 420 K i M, Laser Radial K i M, RS:X K i M Mistrzostwa Polski w klasach Europa i OK-Dinghy.

Żuławy wkoło

Interesujące budowle hydrotechniczne, piękne, zabytkowe domy podcieniowe, menonicie cmentarze, młyny i wiatraki – takie atrakcje czekają wszystkich uczestników rajdu rowerowego. Żuławy wkoło, to maraton rowerowy, który odbędzie się w niedzielę, 20 września 2015 r. Do wyboru będzie jedna spośród trzech tras: 55 km, 75 km lub 140 km. Dodatkowymi atrakcjami wydarzenia będą m.in.: występy artystyczne, warsztaty serowarskie i pieczenia chleba oraz porady kardiologiczne.

Piknik pokoleń w Gdyni

Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia wraz ze Stowarzyszeniem Nowoczesnego Seniora Gdynia organizują nieodpłatny VII Turniej Piłki Nożnej Dzieci połączony z II Piknikiem Pokoleń „Wesoła piłka". Wydarzenie to odbędzie się w Gdyni, w sobotę, 19 września 2015 r. W programie przewidziano wiele atrakcji dla seniorów, m.in.: gry stolikowe, ćwiczenia ruchowe z instruktorem, pomiar ciśnienia krwi. Udział jest bezpłatny.

Regionalna liga piłki nożnej w Przywidzu

W ramach II edycja Regionalnej Ligi Piłki Nożnej 6 kolejne rozgrywki odbędą się w Przywidzu, w niedzielę, 13 września 2015 r.

Olimpiada osób głuchoniewidomych

Pomorska Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym organizuje V Olimpiadę Osób Głuchoniewidomych w Konkurencjach Przeróżnych, która odbędzie się w Gdańsku, w dniach 18-20 września 2015 r. Wydarzenie patronatem honorowym objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. Wstęp – wolny.

Sportowcy i aktorzy dla dzieci

W najbliższą środę, 9 września, sportowcy i aktorzy spotkają się z niepełnosprawnymi dziećmi z województwa pomorskiego. Wydarzenie rozpocznie się nagraniem wspólnego wideoklipu, o godz. 10.00, na terenie Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia.

Karate kyokushin dla najmłodszych

Pomorski Klubu Karate Kyokushin ogłasza nabór uzupełniający na treningi karate kyokushin dla dzieci od 5 roku życia. Zajęcia polegają przede wszystkim na treningu ogólnorozwojowym, kształtującym zdolności koordynacyjne, zwinność i gibkość. Treningi odbywają się w Gdyni, na terenie Zespołu Szkół nr 6. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 września 2015 r.

Młodzieżowe wyścigi na łodziach RIB

Zawody łodzi motorowych klasy RIB do 15 KM odbędą się na akwenie treningowym Martwej Wisły, wzdłuż siedziby Gdańskiego Klubu Morskiego LOK im. gen. Mariusza Zaruskiego. Rywalizacja dzieci i młodzieży w grupie open – od 12 do 20 lat w niedzielę, 13 września 2015 r., od godz. 9.00. Na uczestników czekają upominki, puchary oraz nagrody dla zwycięzców w poszczególnych grupach.

Futbol po amerykańsku

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów futbolu amerykańskiego. Na Stadionie Miejskim w Gdyni, w sobotę 12 września, w towarzyskim meczu międzypaństwowym zmierzą się drużyny Polski i Belgii.

Żurawinowy rajd rowerowy

Jesteś miłośnikiem Kaszub? Lubisz aktywny wypoczynek na łonie natury? Jesteś zapalonym kolarzem? Żurawinowy Rajd Rowerowy to propozycja, która Cię zainteresuje. Sportowe zmagania odbędą się podczas II Festiwalu Żurawiny, na trasie Gdańsk – Kościerzyna, w dniach 11-12 września 2015 r.

Przełajowy bieg w Gdyni

Lubisz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, masz wygodne obuwie, sportowy strój i nie brakuje Ci odwagi. Rada dzielnicy Gdynia-Dąbrowa zaprasza wszystkich zainteresowanych na bieg przełajowy, który odbędzie się w sobotę, 5 września. Dla wszystkich, którzy dobiegną do mety przewidziano medale pamiątkowe. Udział jest bezpłatny.

Archiwum wiadomości