Aktualności

11. edycja Wrak Race

Wrak Race to jedna z najbardziej popularnych imprez motoryzacyjnych organizowanych przez Adventure Park Kolibki w Gdyni. 11. edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 18-19 października 2014 r. pod hasłem „Latający zomowiec".

„Harpagan”, czyli terenowe wyzwania dla zorientowanych

Nadszedł czas na kolejną odsłonę jednego z najbardziej wymagających wydarzeń sportowych nie tylko na Pomorzu, ale i w całym kraju. 48. Ekstremalny Rajd na Orientację „Harpagan", który potrwa od 17 do 19 października 2014 r., zaskoczy kolejnymi wyzwaniami i niespodziankami na pięciu premierowych trasach. Bazą tej edycji terenowych zmagań dla twardzieli będzie Lipusz.

I Bieg Gniewski z Sobieskim i Marysieńką

W Gniewie w samo południe 27 września 2014 r. sygnał z zamkowej armaty rozpocznie historyczny I Bieg Gniewski. Na starcie pojawią się król Jan III Sobieski wraz z księżną Marysieńką. W biegu na dystansie 10 km wystartuje 400 biegaczy.

52. Bieg Westerplatte

Bieg Westerplatte w Gdańsku odbędzie się 13 września 2014 r. W tym roku na liście startowej znalazło się ponad 3 tysiące zawodników. Start i meta 10-kilometrowego biegu, ze względu na remontowe prace drogowe, będą miały miejsce na Westerplatte.

Rusza Rozbiegana Kościerzyna

Przygotuj się do jubileuszowych XX biegów kościerskich. Pięć specjalnie przygotowanych treningów biegowych czeka na uczestników w każdą sobotę od 6 września do 4 października 2014 r. od godz. 9.00. Spotkania na bieżni Stadionu Miejskiego w Kościerzynie przy ul. Kamiennej 7.

VI Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn

Kościerzyna zaprasza na pokaz piłki ręcznej na najwyższym poziomie. VI Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta odbędzie się w dniach 6-7 września br. w Hali Sportowej „Sokolnia".

VII Kaszubski Rajd na Orientację „Z kompasem”

Kolejny, siódmy już Kaszubski Rajd na Orientację „Z kompasem" będzie miał miejsce w kaszubskich Sierakowicach koło Kartuz w dniach 27-28 września 2014 r. Impreza za każdym razem odbywa się w najatrakcyjniejszych miejscach Pomorza. Zawody przeznaczone są dla piechurów i rowerzystów, do wyboru jest kilka tras różnych pod względem trudności. Zapisy rozpoczęły się 1 września.

Archiwum wiadomości