Aktualności

Turniej Kaszub Cup powraca

Po krótkiej przerwie wracają zmagania piłkarskie odbywające się w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Kaszub Cup. Najbliższe rozgrywki odbędą się w Luzinie, 17 i 18 stycznia 2015 r. W imprezie uczestniczyć będą zespoły z pięciu województw.

Czwarty bieg City Trail

Chciałbyś zacząć biegać, ale brakuje Ci motywacji? Spróbuj biegania w grupie, które jest okazją do sprawdzania swojej kondycji. Czwarty bieg z cyklu Grand Prix Trójmiasto City Trail wystartuje w Gdyni, 18 stycznia 2015 r., godz. 11.00. Pozostałe terminy edycji 2014/2015 to 22 lutego, 22 marca 2015 r.

PZU Gdańsk Maraton

Najnowszą propozycją biegową jest 1. PZU Gdańsk Maraton, który odbędzie się 17 maja 2015 r. To oferta, która wraz z półmaratonem, który zadebiutował w październiku 2014 r. oraz biegiem Westerplatte na 10 km, tworzy kompletną ofertę startów dla miłośników biegania. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku.

Gdyńskie Poruszenie, czyli zajęcia sportowe

Lubisz aktywnie spędzać czas, to skorzystaj z zaproszenia Gdyńskie Centrum Sportu. Gdyńskie Poruszenie to doskonała okazja do wzięcia udziału w nieodpłatnych zajęciach sportowych takich jak: pilastes, zumba, zumba dla dzieci, zajęcia dla kobiet w ciąży i treningi kolarstwa szosowego. Uczestniczyć w nich może każdy, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

Jeśli stanąłeś na starcie, to już zwyciężyłeś

Mount Everest w Bytowie? Ależ tak! 26 kwietnia 2015 r. odbędzie się już czwarta edycja ogólnopolskiego Biegu i Rajdu Nordic Walking na „Mount Everest – Piękno Natury". Zapisy trwają do 26 marca.

Święto Żeglarstwa i Pomorska Gala Żeglarska w Tczewie

Spotkania z wybitnymi żeglarzami, projekcja filmu, wystawy, symulator żeglarski, a także Pomorska Gala Żeglarska odbędą się w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, 17 stycznia, w godz. 11.00-20.00. Wśród uczestników będą, m. in. Krystyna Chojnowska-Liskiewicz – pierwsza kobieta na świecie, która samotnie opłynęła świat jachtem oraz Maciej Sodkiewicz - tczewianin, pomysłodawca i organizator wypraw arktycznych, który dotarł jachtem najdalej na północ w historii polskiego żeglarstwa.

II Gdański Zumbathon

Nie masz planów na weekend, chcesz aktywnie spędzić czas i pomóc. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, Z-Dance i Love2Dance zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – trzygodzinny Maraton Zumba® Fitness, który odbędzie się w Miejskiej Hali Sportowej Gdańsku,13 grudnia 2014 r., w godz.17.00-20.00.

Żeglarski Puchar Trójmiasta

3 dni regat, 3 gospodarzy po raz 3. – tak w wielkim skrócie przebiegać będzie Żeglarski Puchar Trójmiasta 2015. Gospodarzami tego wydarzenia są Gdynia, Sopot i Gdańsk. W regatach, które odbędą się na wodach Zatoki Gdańskiej od 29 do 31 maja 2015 r., po raz pierwszy, wezmą udział jednostki 3. Flotylli Okrętów Marynarki Wojennej RP. Wojskowe jachty szkoleniowe będą reprezentowały pomorskie miasta.

Uwolnij piłkę dla Luzina

Nakręć filmik i wesprzyj sportową akcję charytatywną w Luzinie. Uwolnij piłkę to akcja, której celem jest wsparcie klubu sportowego w Luzinie oraz promocja sportu.

Gdyńskie poruszenie z hokeistami

Ostatnia szansa na hokejowy trening, który odbędzie się na lodowisku przy Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni, 17 grudnia 2014 r., o godz. 18.00. Gospodarzami tego wydarzenia będą hokeiści z Gdyńskiego Klubu Hokejowego, a impreza odbywa się w ramach Stref Aktywności Gdyńskiego Poruszenia.

Finał dogtrekkingu

Finałowe zawody pomorskiego pucharu dogtrekkingu odbędą się w Gdańsku 6 grudnia 2014 r. Impreza ta skierowana jest do wszystkich posiadaczy psów, którzy lubią aktywnie spędzać czas.

II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Morsów w Sopocie

Lubisz ciepło, nigdy nie wejdziesz do lodowatej wody, ale chcesz zobaczyć jak zmagają się najodważniejsi. Koniecznie zobacz II Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Morsów w pływaniu ekstremalnym Sopot 2014, które odbędą się przy molo, 6 i 7 grudnia 2014 r. Weźmie w nich udział ponad 120 zawodników.

Archiwum wiadomości