Aktualności

Wejherowskie maluchy się bawią!

Dzień dziecka to święto dla każdego milusińskiego, które należy spędzić z uśmiechem na ustach. Tak więc w poniedziałek, 1 czerwca 2015 r., w parku miejskim im. Aleksandra Majkowskiego czekać na nich będzie moc wrażeń. Bezpłatne zamki i dmuchańce uzupełnią III Olimpiadę Uśmiechu.

VII Spartakiada Sportowa Przedszkolaków

W Hali Widowiskowo-Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, w piątek, 29 maja 2015 r. o godz. 9.30 odbędzie się VII Spartakiada Sportowa Przedszkolaków.

Rowerowy piknik w Gdyni

Wielki finał rywalizacji European Cycling Challenge 2015 odbędzie się w niedzielę, 31 maja, start godz. 11.00. W programiem.in.: wspólny przejazd rowerowy oraz piknik rodzinny.

Rowerem po lasach Kiełpina

Druga runda rowerowych zmagań w ramach Gdańskiego Touru Bikerów będzie okazją do ścigania się z czasem i rywalami. Najbliższe spotkanie już w niedzielę, 24 maja 2015 r.

Babskie poruszenie

Chcesz aktywnie i niebanalnie spędzić sobotę? Przyjdź i znajdź swój przepis na życie. Specjalna oferta zajęć sportowych dla kobiet i nie tylko, które odbędą się w Gdynia Arenie, 30 maja 2015 r., w godz. 10.00 -16.00. Wstęp jest bezpłatny.

Jeździecka olimpiada w Miłosnej

XVI Pomorski Mityng Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych odbędzie się w czwartek, 28 maja na terenach rekreacyjno-wypoczynkowych Miłosna w Kwidzynie. Ceremonia otwarcia rozpocznie się o godz. 9.00.

Turniej golfowy w Pętkowicach

Trzecia edycja zawodowego turnieju golfowego Lotos Polish Open 2015 zostanie rozegrana w dniach 26-29 lipca. Areną tegorocznej rywalizacji zawodników będzie pole Sierra Golf Club w Pętkowicach. Pula nagród wynosi 120 tys. zł.

Żeglarskie święto miasta

Kolejne, dwunaste już otwarcie sezonu żeglarskiego odbędzie się w Gdańsku, 23 maja 2015 r. Dla wszystkich uczestników i mieszkańców Trójmiasta organizatorzy przygotowali szereg atrakcji na Targu Rybnym i Motławie.

Gramy w planszówki

Gdynia Rodzinna i Gdyńskie Centrum Sportu zapraszają 16 i 17 maja 2015 r. na wiosenną edycję Festiwalu Gramy w Gdyni. Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę, będzie można przyjść do Gdyni Areny i grać, grać, grać... Na uczestników czeka dużo ponad 700 gier.

Sportowy piknik rodzinny

Międzynarodowy Dzień Rodzin najlepiej obchodzić na łonie przyrody. Na Stadionie Leśnym w Sopocie, w niedzielę, 17 maja 2015 r. odbędzie się piknik, na którym każdy członek rodziny znajdzie aktywność adekwatną do wieku, chęci i możliwości.

TriCity Trail

Górski bieg nad morzem? Dlaczego, nie? W Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, na trasie z Gdańska do Wejherowa, 12 lipca 2015 r. odbędzie się pierwszy górski bieg ultra. Uczestnicy będą mieli do pokonania ponad 80 km po pięknych ścieżkach trójmiejskich lasów.

Orientuj się w powiecie wejherowskim

Uczniowski Klub Sportowy Siódemka z Rumi zaprasza na imprezy biegowe, które odbędą się w powiecie wejherowskim, w dniach 16-17 maja 2015 r.