Aktualności

Zobacz nowoczesne przystanie i zabytkową zaporę wodną. III Wielki Spływ Kajakowy Brdą [ZAPISY]

Spływ odbędzie się w sobotę 18 maja 2019 r. 11-kilometrowym odcinkiem Brdy od przystani kajakowej w Czernicy do zapory w Mylofie. Będzie można zobaczyć, jak zmienił się krajobraz Borów Tucholskich po sierpniowej nawałnicy w 2017 r. To również okazja, by podziwiać zabytkową zaporę wodną w Mylofie oraz przyjrzeć się nowym przystaniom kajakowym na pomorskich szlakach.

Zaprojektuj wyjątkową machinę latającą i poszybuj nią jak najdalej. Red Bull Konkurs Lotów wraca do Gdyni

Po czterech latach przerwy znów będzie można podziwiać machiny latające skonstruowane przez amatorów. 4 sierpnia 2019 r. na Skwerze Kościuszki odbędzie się finał Konkursu Lotów Red Bull. Zgłoszenia latających drużyn przyjmowane są do 14 maja 2019 r.

Jeśli nie chcesz zgubić się w mieście, naucz się, jak odczytywać mapy. Najbliższa okazja w niedzielę w Matemblewie

Dla chętnych do wyboru są cztery trasy. Umiejętności można sprawdzić podczas rywalizacji w niedzielę, 14 kwietnia 2019 r. w Matemblewie podczas Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację.

Osiem drużyn, 24 mecze i dwa dni sportowych emocji. Olivia Cup, czyli święto młodzieżowego hokeja w Gdańsku już w weekend

Ponad 150 młodych hokeistów z Polski, Rosji i Litwy przyjedzie do gdańskiej hali Olivia. W zeszłym roku wygrała drużyna rosyjska. Czy w tym roku zwycięski puchar zdobędą hokeiści z Pomorza? Hokejowy turniej Olivia Cup zostanie rozegrany 13 i 14 kwietnia 2019 r.

Po raz pierwszy w Miastku. Dołącz do uczestników 57. Harpaganu

Jeździsz na rowerze, a może maszerujesz? To rajd dla ciebie. Zapisz się i wystartuj. Każdy znajdzie dla siebie dystans. Wydarzenie rozpocznie się 12 i potrwa do 14 kwietnia 2019 r.

Biegasz, ale nie jesteś maratończykiem? Gdańsk ma dla ciebie ciekawe alternatywy

Rywalizacji na dystansie 42 km i 195 m towarzyszyć będą dodatkowe biegi sztafeta maratońska oraz Gdańsk na piątkę. Wydarzenia odbędą się 13 i 14 kwietnia 2019 r.

Biegaj lub maszeruj i… rozwiązuj zadania. Sprawdź swoją wiedzę o kaszubskiej historii

Patriotyzm w głowie i w nogach. To hasło III Marszobiegu Wiedzy o 66. Kaszubskim Pułku Piechoty, który w sobotę, 13 kwietnia 2019 r. odbędzie się w Żukowie. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Chcesz poznać historię słupskiego sportu? Jeśli tak to, przyjdź do Baszty Czarownic

O sporcie nad Słupią posłuchasz podczas spotkania, które odbędzie się w Baszcie Czarownic w Słupsku w czwartek, 11 kwietnia 2019 r. Wstęp jest wolny.

Baw się z mapą w Parku Regana. Rodzinne Gry na Orientację już w niedzielę

Spędź zdrowo niedzielne przedpołudnie i odpocznij wśród rozwijającej się po zimowym letargu przyrody. A do tego naucz się, jak czytać mapy. Rodzinne Gry parkowe na Orientację już w niedzielę, 7 kwietnia 2019 r. w parku im. Regana w na gdańskim Przymorzu.

Pojedynek na grille, inspiracje dla podróżników i najnowsze trendy rowerowe. Free Time Festiwal w Gdańsku

Dziesięć stref tematycznych dla podróżników, amatorów sportu i dobrej zabawy. Free Time Festiwal to okazja do spędzenia rodzinnego weekendu i poznania najciekawszych regionów Polski oraz świata. W weekend 6 i 7 kwietnia 2019 r. w AmberExpo będzie można poznać 1001 pomysłów na niebanalne spędzenie wolnego czasu.

W niedzielę nie siedź w domu, tylko wybierz jedną z czterech tras i sprawdź swoją znajomość map. Impreza na orientację Szago w Kiełpinie Górnym

Trzy trasy dla piechurów i jedna specjalnie wytyczona dla rowerzystów. Na każdej wyznaczone punkty, które trzeba odnaleźć. Impreza na orientację Szago XVII już w niedzielę, 30 marca 2019 r.

Trzy trasy piesze i jedna do biegania. Sprawdź swoje umiejętności podczas rywalizacji na Przymorzu

Chcesz zdrowo, aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie i pozbyć się zbędnych kilogramów? Przy okazji możesz nauczyć się czytać mapy. Swoje umiejętności sprawdzisz podczas rywalizacji 31 marca 2019 r. Park Regana czeka na ciebie!

Archiwum wiadomości