Aktualności

Kolarskie ściganie po kociewskich szosach. Cyklo Cup Pelplin 2018 przejedzie w niedzielę

Prawie sto kilometrów przez malownicze okolice Pelplina. Będą dwie trasy do wyboru, dla zaawansowanych i tych początkujących. Kolejne zawody z cyklu Energa Cyklo Cup w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. w Pelplinie.

Z zegarkiem i kompasem przez lasy. Sobotnia impreza na orientację Vestigia 2018

Znasz się na mapach? Chcesz poznać rejon Potęgowa? W sobotę, 11 sierpnia 2018 r. przyjedź do Harcerskiej Bazy Centrum Przygody i weź udział w rajdzie na orientację.

Najpiękniejsze jachty, łodzie motorowe, najszybsze skutery i nowoczesny sprzęt… Luksusowy zawrót głowy w Gdyni

Spotkania ze znakomitymi postaciami m.in. kpt Krzysztofem Baranowskim, żeglarzem i instruktorem Szymonem Kuczyńskim, Mariuszem Koperem i Hanną Leniec, którzy opłynęli Antarktydę szlakiem wód przybrzeżnych, a także okazja do podziwiania jachtów, łodzi i sprzętu żeglarskiego – to zapowiedz czterodniowego święta w gdyńskiej marinie. 13. Targi Sportów Wodnych Wiatr i Woda rozpoczną się 9 i potrwają do 12 sierpnia 2018 r.

Wspólne świętowanie na wodach Polski i całego świata. Wystartował program Polska Bandera 2018

Polski Związek Żeglarski zaprasza środowisko wodniackie do włączenia się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. – To wspaniała okazja do pokazania żeglarstwa jako formy aktywności o charakterze patriotycznym i edukacyjnym – podkreśla Tomasz Chamera, prezes PZŻ.

Rywalizuj na dystansie 1,2 km lub kibicuj z plaży. Wyścigi w trzy soboty w wokół sopockiego molo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zawodach wokół sopockiego mola Timex Cup na dystansie 1,2 km. Pierwszy wyścig odbędzie się 11, a kolejne 18 i 25 sierpnia 2018 r.

Chcesz sprawdzić, czy pokonasz trasę 10 km w czasie krótszym niż pół godziny? Weź udział w 56. Biegu Westerplatte dla Niepodległej

Najstarszy bieg uliczny w Polsce to Bieg Westerplatte dla Niepodległej, który odbędzie się w niedzielę, 23 września 2018 r. Trasa biegu upamiętni drogę od wojny do wolności.

Trening umysłu, a może walka z czasem i stresem? Miłośnicy brydża spotkają się w Sopocie

Dziesięć dni sportowych zmagań, tysiąc zawodników i wiele logicznych szarad do rozegrania. 58. Międzynarodowy Kongres Bałtycki rozpoczyna się w piątek, 3 sierpnia 2018 r.

Jaki dystans można pokonać w upale? Uczestnicy Enea Ironman 70.3 Gdynia zmierzą się ze 113 kilometrami. Kibicuj, jeśli twoja kondycja nie pozwala na start

Pływanie, bieganie i jazda na rowerze czekają na miłośników sportowych wyzwań, które odbędą się od 3 do 5 sierpnia 2018 r. Do wygrania 50 slotów na mistrzostwa świata, które odbędą się w Nicei w 2019 r. Będą też sztafety triathlonowe oraz kids aquathon.

Trzej mistrzowie świata oraz najlepsi polscy żużlowcy spotkają się na torze w Gdańsku. Indywidualne Mistrzostwa Ekstraligi już w niedzielę

Pedersen, Janowski czy Doyle? A może Sajfutdinow lub Zmarzlik? Kto zostanie mistrzem? Do Gdańska przyjedzie czołówka najlepszej żużlowej ligi świata. Wielkie emocje na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku w niedzielę, 5 lipca 2018 r. Początek zawodów o godzinie 18.00.

25. Międzynarodowy Bieg św. Dominika 2018 już w sobotę. Przyjdź pod fontannę Neptuna i kibicuj najlepszym

Kobiety i mężczyźni będą mieli do pokonania 5 km. Zawodowcy, w ramach mistrzostw Polski mężczyźni, wystartują na dwa razy dłuższym dystansie. Tradycyjnie będzie też Prolog Goń św. Dominika. Wszystkie biegi odbędą się w sobotę, 4 sierpnia 2018 r.

Niespotykany widok na Zatoce Puckiej. Regaty drewnianych łodzi rybackich w Chałupach

Kaszubskie Łodzie pod Żaglami to impreza z 40-letnią tradycją. Poza wyścigiem tradycyjnych łodzi rybackich, czyli pomeranek, 29 lipca 2018 r. odbędzie się jarmark kaszubskiej sztuki, degustacja dań kuchni regionalnej oraz koncerty.

Lubisz leśne wędrówki? Umiesz czytać mapy? Harpuś na Wyspie Sobieszewskiej już w niedzielę

Dzielnicowa Impreza na orientację po raz pierwszy zawita na Wyspę Sobieszewską. Ostatni wakacyjny Harpuś w niedzielę, 29 lipca 2018 r.

Archiwum wiadomości