Aktualności

Mistrzostwa Europy w olimpijskiej klasie RS:X juniorów i seniorów w Sopocie. Kto wystartuje, a kto wygra?

250 deskarzy i deskarek z całego świata, m.in. Francuzi i Holendrzy, a także Polacy, w tym Paweł Tarnowski, Małgorzata Białecka i Maja Dziarnowska wezmą udział w ERGO Hestia Championships. Wydarzenie rozpocznie się 19 i potrwa do 25 sierpnia 2018 r., a pierwsze wyścigi zaplanowane są na 21 sierpnia.

Pokazy lotnicze, akrobacje w powietrzu i wystawy samolotów. Gdynia Aerobaltic 2018 w nowej odsłonie

Od piątku 17 sierpnia do niedzieli 19 sierpnia 2018 r. niebo nad Gdynią opanują samoloty. Wieczorem z plaży miejskiej będzie można oglądać akrobacje nad Zatoką Gdańska, a w ciągu dnia na lotnisku w Gdyni-Babich Dołach samoloty, oprócz podczas pokazów w powietrzu, obejrzymy na lądzie.

Pod maską 700 koni mechanicznych i trasa licząca ponad 3 km. Który kierowca tym razem zwycięży?

Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski zaprasza na Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski. 21. Grand Prix Sopot – Gdynia 2018 rozpoczną się w piątek, 17 sierpnia 2018 r. i potrwają trzy dni.

Największy festiwal muzyki i sportów ekstremalnych w Polsce. Przyjdź na plac Zebrań Ludowych

Reprezentanci 20 krajów i pięciu kontynentów spotkają się podczas trzydniowej imprezy w Gdańsku. Cropp Baltic Games odbędzie się od 17 do 19 sierpnia 2018 r.

Ponad 42 km ulicami Gdyni, Sopotu i Gdańska. W środę wystartuje maraton „Solidarności”

XXIV Orlen Maraton Solidarności odbędzie się 15 sierpnia 2018 r. Trasa tradycyjnie będzie wiodła ulicami Trójmiasta. Bieg ma wymiar historyczny, gdyż nawiązuje do wydarzeń Sierpnia'80. Wezmą w nim udział zawodnicy z całego świata.

Akrobacje i salta nad Motławą, a także turniej smoczych łodzi. Zobacz, co ekstremalnego będzie się działo w niedzielę

Sześć elitarnych wodnych dyscyplin zaprezentują najlepsi zawodnicy w Polsce i na świecie. Na Motławie między Ołowianką a wyspą Spichrzów w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. rozpocznie się niezwykłe, wodne widowisko – Water Show Gdańsk 2018.

Kolarskie ściganie po kociewskich szosach. Cyklo Cup Pelplin 2018 przejedzie w niedzielę

Prawie sto kilometrów przez malownicze okolice Pelplina. Będą dwie trasy do wyboru, dla zaawansowanych i tych początkujących. Kolejne zawody z cyklu Energa Cyklo Cup w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. w Pelplinie.

Z zegarkiem i kompasem przez lasy. Sobotnia impreza na orientację Vestigia 2018

Znasz się na mapach? Chcesz poznać rejon Potęgowa? W sobotę, 11 sierpnia 2018 r. przyjedź do Harcerskiej Bazy Centrum Przygody i weź udział w rajdzie na orientację.

Najpiękniejsze jachty, łodzie motorowe, najszybsze skutery i nowoczesny sprzęt… Luksusowy zawrót głowy w Gdyni

Spotkania ze znakomitymi postaciami m.in. kpt Krzysztofem Baranowskim, żeglarzem i instruktorem Szymonem Kuczyńskim, Mariuszem Koperem i Hanną Leniec, którzy opłynęli Antarktydę szlakiem wód przybrzeżnych, a także okazja do podziwiania jachtów, łodzi i sprzętu żeglarskiego – to zapowiedz czterodniowego święta w gdyńskiej marinie. 13. Targi Sportów Wodnych Wiatr i Woda rozpoczną się 9 i potrwają do 12 sierpnia 2018 r.

Wspólne świętowanie na wodach Polski i całego świata. Wystartował program Polska Bandera 2018

Polski Związek Żeglarski zaprasza środowisko wodniackie do włączenia się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. – To wspaniała okazja do pokazania żeglarstwa jako formy aktywności o charakterze patriotycznym i edukacyjnym – podkreśla Tomasz Chamera, prezes PZŻ.

Rywalizuj na dystansie 1,2 km lub kibicuj z plaży. Wyścigi w trzy soboty w wokół sopockiego molo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zawodach wokół sopockiego mola Timex Cup na dystansie 1,2 km. Pierwszy wyścig odbędzie się 11, a kolejne 18 i 25 sierpnia 2018 r.

Chcesz sprawdzić, czy pokonasz trasę 10 km w czasie krótszym niż pół godziny? Weź udział w 56. Biegu Westerplatte dla Niepodległej

Najstarszy bieg uliczny w Polsce to Bieg Westerplatte dla Niepodległej, który odbędzie się w niedzielę, 23 września 2018 r. Trasa biegu upamiętni drogę od wojny do wolności.

Archiwum wiadomości