Aktualności

Sześć biegów, a każdy na dystansie 5 km. Jesienno-zimowa edycja City Trail w Gdańsku już w niedzielę

Dla dorosłych przygotowano dystans 5 km, a dzieci i młodzież mogą wybrać od 300 m do 2 km. Pierwszy w tej edycji bieg odbędzie się w niedzielę, 27 października 2019 r. w okolicach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Nowa propozycja dla dzieci i ich rodziców. Warsztaty muzyczne połączone z plastyką na Ołowiance

Twoje dziecko ma talent muzyczny? Wiesz, jak go rozwinąć? Polska Filharmonia Bałtycka zaprasza na wyjątkowe zajęcia dla dzieci oparte o program Pomelody. Jeszcze o nich nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką. Pierwsze zajęcia w ramach Muzykalnego maluszka we wtorek, 15 października 2019 r. Zajęcia trwają do czerwca 2020 r.

Nie siedź w domu tylko spędź sobotę na sportowo. Jesienna edycja piłkarskiego turnieju Do Przerwy 0:1

Naprzeciw siebie staną sześcioosobowe drużyny, a mecze będą rozgrywane w duchu fair-play. Pierwszy gwizdek o godzinie 10.00 w sobotę 12 sierpnia 2019 r. Będą nie tylko sportowe emocje, ale również warsztaty profilaktyki uzależnień.

Co skrywa Wronia Góra w Gdańsku? Szukaj punktów Parkowych Rodzinnych Gier na Orientację i poznaj historię Aniołków

Gra na orientację i spacer z przewodnikiem. Do tego atrakcje dla najmłodszych. Wszystko z okazji imienin dzielnicy. Rodzinne Parkowe Gry na Orientację w niedzielę, 13 października 2019 r.

Zatokę Gdańską w ten weekend opanują klasyczne żaglówki z drewna i ze stali. Zlot Jachtów z Duszą

W zlocie weźmie udział ponad 300 żeglarzy na 40 jachtach o klasycznych konstrukcjach, które zaprezentują się podczas specjalnej parady na wodach Zatoki Gdańskiej. Będzie można je podziwiać z Bulwaru Nadmorskiego w Gdyni między 11 a 13 października, zwiedzać oraz wziąć udział w koncercie szantowym.

Kolejna sobota pod znakiem Harpusia. Miłośnicy map spotkają się tym razem na Oruni Górnej

Potrafisz czytać mapy, a może dopiero chcesz zdobyć taką umiejętność? Jeśli nie masz planów na najbliższą sobotę, weź udział w imprezie na orientację 12 października 2019 r. Z mapą będą mogli zmierzyć się najmłodsi i trochę starsi. Organizatorzy zapraszają też rodziny z dziećmi.

Dla tych co lubią kolarstwo górskie i przełajowe biegi. Trzeci Cross Duathlon Gdańsk w najbliższą sobotę

10 kilometrów biegu i 12 km jazdy górskim rowerem. A wszystko to w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W sobotę 5 października 2019 r. walczyć będą uczestnicy Cross Duathlon Gdańsk.

Masz kompas oraz mapę i musisz odnaleźć punkty. Rajd na orientację Jesienny Tułacz 2019 już w najbliższy weekend

Cztery trasy dla pieszych i jedna dla rowerzystów. Liczy się udział i dobra zabawa. Jesienny Tułacz to doskonała okazja do spędzić aktywnie czas wśród pięknej jesiennej przyrody okolic Przywidza. Impreza odbędzie się w nocy 5 na 6 października 2019 r.

Jedna z największych żeglarskich imprez w Polsce, czyli 68. Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej już w sobotę

Kilkuset żeglarzy i prawie sto jednostek wystartuje w 68. Błękitnej Wstędze Zatoki Gdańskiej w sobotę, 5 października 2019 r. W regatach mogą uczestniczyć jednostki regatowe, turystyczne i sportowe, a zwycięża po prostu pierwszy jacht na mecie. Gwarantuje to australijska formuła zawodów.

Biegowa niedziela na Osowej. Kolejna edycja Harpusia przed nami

Nie masz planów na niedzielę? Może weźmiesz udział w imprezie na orientację już 6 października 2019 r. Z mapą będą mogli zmierzyć się najmłodsi i trochę starsi. Organizatorzy zapraszają też rodziny z dziećmi. Tym razem uczestnicy spotkają się na Osowej.

Będzie pogoń za lisem i mobilne muzeum. Takie atrakcje tylko podczas festynu w Barnowie

Dziewiąta już edycja Hubertusa odbędzie się tradycyjnie w stajni w Barnowie w sobotę, 5 października 2019 r. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich będzie mobilne muzeum Tour de Pologne.

Szukaj punktów w niedzielne przedpołudnie. Dzielnicowy Harpuś w Kiełpinie Górnym

Cztery trasy do wyboru, wspaniałą zabawa wśród jesiennej przyrody i okazja do poznania kolejnej dzielnicy Gdańska. W niedzielę, 29 września Rodzinne Parkowe gry na Orientację zagoszczą w Kiełpinie Górnym.

Archiwum wiadomości

Aktualności