Aktualności

Jachty, prędkość, wiatr i woda. Wyścigi jeden na jeden. Niech wygra najlepszy!

Najbardziej widowiskowa rywalizacji jachtów pod żaglami potrwa od 22 do 25 sierpnia 2018 roku. Po raz 15. odbędą się Sopot Match Race 2018. Poza wyścigami będzie można popłynąć wodną taksówką oraz wybrać się w rejs motorówką lub żaglówką.

Mistrzostwa Europy w olimpijskiej klasie RS:X juniorów i seniorów w Sopocie. Kto wystartuje, a kto wygra?

250 deskarzy i deskarek z całego świata, m.in. Francuzi i Holendrzy, a także Polacy, w tym Paweł Tarnowski, Małgorzata Białecka i Maja Dziarnowska wezmą udział w ERGO Hestia Championships. Wydarzenie rozpocznie się 19 i potrwa do 25 sierpnia 2018 r., a pierwsze wyścigi zaplanowane są na 21 sierpnia.

Pokazy lotnicze, akrobacje w powietrzu i wystawy samolotów. Gdynia Aerobaltic 2018 w nowej odsłonie

Od piątku 17 sierpnia do niedzieli 19 sierpnia 2018 r. niebo nad Gdynią opanują samoloty. Wieczorem z plaży miejskiej będzie można oglądać akrobacje nad Zatoką Gdańska, a w ciągu dnia na lotnisku w Gdyni-Babich Dołach samoloty, oprócz podczas pokazów w powietrzu, obejrzymy na lądzie.

Pod maską 700 koni mechanicznych i trasa licząca ponad 3 km. Który kierowca tym razem zwycięży?

Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski zaprasza na Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski. 21. Grand Prix Sopot – Gdynia 2018 rozpoczną się w piątek, 17 sierpnia 2018 r. i potrwają trzy dni.

Największy festiwal muzyki i sportów ekstremalnych w Polsce. Przyjdź na plac Zebrań Ludowych

Reprezentanci 20 krajów i pięciu kontynentów spotkają się podczas trzydniowej imprezy w Gdańsku. Cropp Baltic Games odbędzie się od 17 do 19 sierpnia 2018 r.

Ponad 42 km ulicami Gdyni, Sopotu i Gdańska. W środę wystartuje maraton „Solidarności”

XXIV Orlen Maraton Solidarności odbędzie się 15 sierpnia 2018 r. Trasa tradycyjnie będzie wiodła ulicami Trójmiasta. Bieg ma wymiar historyczny, gdyż nawiązuje do wydarzeń Sierpnia'80. Wezmą w nim udział zawodnicy z całego świata.

Akrobacje i salta nad Motławą, a także turniej smoczych łodzi. Zobacz, co ekstremalnego będzie się działo w niedzielę

Sześć elitarnych wodnych dyscyplin zaprezentują najlepsi zawodnicy w Polsce i na świecie. Na Motławie między Ołowianką a wyspą Spichrzów w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. rozpocznie się niezwykłe, wodne widowisko – Water Show Gdańsk 2018.

Kolarskie ściganie po kociewskich szosach. Cyklo Cup Pelplin 2018 przejedzie w niedzielę

Prawie sto kilometrów przez malownicze okolice Pelplina. Będą dwie trasy do wyboru, dla zaawansowanych i tych początkujących. Kolejne zawody z cyklu Energa Cyklo Cup w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. w Pelplinie.

Z zegarkiem i kompasem przez lasy. Sobotnia impreza na orientację Vestigia 2018

Znasz się na mapach? Chcesz poznać rejon Potęgowa? W sobotę, 11 sierpnia 2018 r. przyjedź do Harcerskiej Bazy Centrum Przygody i weź udział w rajdzie na orientację.

Najpiękniejsze jachty, łodzie motorowe, najszybsze skutery i nowoczesny sprzęt… Luksusowy zawrót głowy w Gdyni

Spotkania ze znakomitymi postaciami m.in. kpt Krzysztofem Baranowskim, żeglarzem i instruktorem Szymonem Kuczyńskim, Mariuszem Koperem i Hanną Leniec, którzy opłynęli Antarktydę szlakiem wód przybrzeżnych, a także okazja do podziwiania jachtów, łodzi i sprzętu żeglarskiego – to zapowiedz czterodniowego święta w gdyńskiej marinie. 13. Targi Sportów Wodnych Wiatr i Woda rozpoczną się 9 i potrwają do 12 sierpnia 2018 r.

Wspólne świętowanie na wodach Polski i całego świata. Wystartował program Polska Bandera 2018

Polski Związek Żeglarski zaprasza środowisko wodniackie do włączenia się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. – To wspaniała okazja do pokazania żeglarstwa jako formy aktywności o charakterze patriotycznym i edukacyjnym – podkreśla Tomasz Chamera, prezes PZŻ.

Rywalizuj na dystansie 1,2 km lub kibicuj z plaży. Wyścigi w trzy soboty w wokół sopockiego molo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zawodach wokół sopockiego mola Timex Cup na dystansie 1,2 km. Pierwszy wyścig odbędzie się 11, a kolejne 18 i 25 sierpnia 2018 r.

Archiwum wiadomości