Aktualności

Zawody w pływaniu w Sopocie

Sopocka pływalnia przy ul. Haffnera 57 w sobotę, 22 października 2016 r. stanie się areną zmagań 171 uczestników z 8 klubów. Rywalizacja przebiegać będzie na 5 dystansach w 6 kategoriach wiekowych.


Niepodległościowy bieg ulicami Gdyni

Podczas święta niepodległości odbędzie się wielki finał PKO Grand Prix Gdyni w biegach ulicznych. W piątek, 11 listopada 2016 r. tysiące biegaczy podejmie wyzwanie i zmierzy się z 10-kilometrową trasą biegu.


Do biegu, gotowi, start! 3. Gdańsk Maraton

3. edycji gdańskiego maratonu wystartuje w niedzielę, 9 kwietnia 2017 r. Razem z nim odbędzie się sztafeta maratońska. Organizatorami wydarzenia są miasto Gdańsk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku.

Zyskaj sprawność w Crossfit Stocznia

Gimnastyka, podnoszenie ciężarów i trening metaboliczny to tylko niektóre z aktywności, które oferuje Crossfit. Godzinne, bezpłatne treningi odbywają się w Crossfit Stocznia w Gdańsku w każdą sobotę, do 31 grudnia 2016 r. Trening prowadzi Adrian Łopatyński.


Aktywuj się w ratownictwie wodnym

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku zaprasza do udziału w programie Aktywuj się w ratownictwie wodnym. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę, do 18 grudnia 2016 r., w godz. 8.20-10.20. Wstęp – wolny.


Weź udział w trójmiejskim wyścigu

II edycja Grand Prix Trójmiasta wystartuje w Gdyni, w sobotę, 22 października 2016 r. Chętni będą mieli do wyboru 8 km biegu lub marszu z kijkami nordic walking. Kolejne spotkania w Sopocie, 20 listopada i w Gdańsku, 11 grudnia.


Rowerem czy pieszo, czyli orientuj się na Kociewiu

Imprez na orientację jest wiele, ale Szago oferuje wyprawę z mapą i kompasem wśród przepięknych lasów, jezior oraz wijących się rzek, a także ciekawostek historycznych. Uczniowski Klub Sportowy Włóczykij zaprasza chętnych do Kasparusia koło Skórcza, 5 i 6 listopada 2016 r. Startować można indywidualnie bądź drużynowo, na rowerze lub pieszo, wybór należy do Ciebie.


Klastyczne auta królują na Stadionie Energa Gdańsk

W niedzielę, 30 października, po raz ostatni w 2016 r., przy Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się zlot klasycznych samochodów. Pojazdy będą ustawione strefami, w zależności od marki i rocznika. Na parkingu znajdą się auta wyprodukowane do 1989 r. włącznie, a także wszelkie konstrukcje polskich marek bez względu na rok produkcji. Wstęp – wolny.


Roztańczona jesień w Łebie

III Ogólnopolski Turniej Tańca „Mistrz Tańca" odbędzie się w sobotę, 22 października 2016 r. w Łebie. Swoje talenty taneczne w hali widowiskowo-sportowej zaprezentuje ponad 300 uczestników z całej Polski.


Jesienne bieganie w gdańskich dzielnicach

Masz dużo wolnego czasu? Może od jakiegoś czasu chcesz się ruszać? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku zaprasza do udziału w programie „Aktywuj się". Jednym z jego elementów jest udział w cyklu treningów biegowych, które odbywają się w gdańskich dzielnicach raz w tygodniu. Udział w nich jest bezpłatny.


Po Lipuszu z mapą i kompasem

Jeśli uważasz, że jesienią nie można maszerować z mapą i kompasem, to przekonają się i wystartuj w XXV Jesiennym Marszu na Orientację. Wydarzenie odbędzie się w Lipuszu, w sobotę, 29 października 2016 r. Organizatorzy przygotowali trzy trasy: 5 km trasę junior, 12 km trasę rodzinną oraz 22 km trasę ambitną. Zapisy trwają.


Przyjdź i zobacz jak w Sopocie skaczą konie

Sopot, po raz kolejny, stanie się miejscem eliminacji Pucharu JumpOff Hipodrom w skokach przez przeszkody rozgrywanych w ramach halowych zawodów regionalnych. W sezonie halowym 2016/2017 rozegranych zostanie 8 eliminacji. Najbliższe z nich odbędą się w dniach 29-30 października 2016 r., a finał zostanie rozegrany w dniach 17-19 marca 2017 r.


Archiwum wiadomości