Aktualności

Pokonaj siebie, weź udział w duathlonie w Łebie

Jesteś zapalonym biegaczem? A może wolisz jazdę na rowerze? Bez względu na dyscyplinę, którą preferujesz, możesz wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu rozgrywanym na dwóch dystansach. Duathlon na Wydmach w okolicy Łeby wystartuje w sobotę, 5 listopada 2016 r. Dodatkową imprezą organizowaną równolegle jest maraton MTB odbywający się na trasie mini i mega.


Zapisz się do gdyńskiego półmaratonu

Lubisz biegać bez względu na pogodę? Jeśli tak, to już teraz zapisz się do udziału w drugiej edycji Gdynia Półmaratonu. Organizatorzy przygotowali 8000 pakietów startowych. Pierwszy 1000 objęty jest promocją. Zawody odbędą się w niedzielę, 19 marca 2017 r.


Zorientuj się na Oruni

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na kolejną w tym roku edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w parku oruńskim, w niedzielę, 30 października 2016 r. Wydarzenie to jest prostą i przyjemną imprezą na orientację łączącą leśny spacer z przygodą poszukiwania skarbów.


Sprawdzian najlepszych pomorskich ratowników wodnych

Zawody finału Pomorskiej Ligii Ratownictwa Wodnego odbędą się na pływalni MOSiR w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 13, w piątek, 11 listopada 2016 r. To widowiskowa impreza, w której najlepsi ratownicy z województwa pomorskiego będą rywalizowali w czterech konkurencjach. Wydarzenie patronatem honorowym objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.


Wyścigi wraków w Kolibkach

Sportowa rywalizacja młodszych i trochę starszych pasjonatów motoryzacji odbędzie się w Kolibki Adventure Park w Gdyni, w dniach 19-20 listopada 2016 r. To propozycja dla mieszkańców Trójmiasta na niebanalne spędzenie czasu wolnego. Zapisy na jesienną 16. już edycję Wrak Race trwają.


Bieg niepodległości w Łebie

Lubisz biegać? Chcesz aktywnie uczcić 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów? Weź udział w I Łebskim Biegu Niepodległościowym, w piątek, 11 listopada 2016 r. Zapisy trwają do 4 listopada 2016 r.


Wybierz się na spacer bałtycką plażą

VIII Listopadowy spacer plażą z Łeby do Gdyni potrwa 4 dni. Chętni wyruszą z Łeby w czwartek, 10 listopada, a do Gdyni dotrą w niedzielę, 13 listopada 2016 r.


Poruszaj się dla zdrowia

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza na wydarzenie rodzinne Move up together, czyli cykl aktywności sportowo-rekreacyjnych dla rodziców, dzieci i nie tylko. Impreza odbędzie się w Gdynia Arenie w niedzielę, 6 listopada 2016 r. Wśród atrakcji znajdą się m.in.: zajęcia sportowe, edukację żywieniową, warsztaty kulinarne oraz zabawy kreatywne. Wstęp – bezpłatny.


Niepodległościowa parada łuczników na sopockiej plaży

Niepodległość można świętować na wiele sposób. Nietypowo, bowiem z łukami, uczczą ją łucznicy. Do Sopotu przyjadą zawodnicy z całej Polski, którzy swoją obecnością, ubrani w tradycyjne stroje związane z odtwarzanym przez siebie okresem, stanowią atrakcję dla widzów. Niezwykła parada i turniej łuczników odbędą się na sopockiej plaży, w okolicach Łazienek Północnych, w piątek,11 listopada 2016 r.


Seniorze pogimnastykuj się

Zajęcia z elementami pilatesu, jogi, tai chi, aerobiku, szkoły zdrowych pleców, gimnastyki ogólnorozwojowej i relaksacji specjalnie dla seniorów przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku. Ćwiczenia wskazane są dla wszystkich od 50 do 105 lat. Spotkania odbywają się w poniedziałki i wtorki w sali przy basenie na gdańskim Chełmie. Wstęp – wolny.


Łebskie morsy na start

Klub Łeba Mors Poland Morsy Łebskie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów przebywających na jesiennym wypoczynku na uroczyste otwarcie sezonu morsowego. Wspólna kąpiel i spotkanie odbędzie się przy klubowym fokarium w niedzielę, 23 października 2016 r., o godz.13.00.


Atrakcyjne otwarcie stadionu lekkoatletycznego i rugby w Gdańsku

Arena sportowa z boiskiem do gry w rugby i piłkę nożną, bieżnie, urządzenia lekkoatletyczne, boisko treningowe to tylko niektóre z efektów modernizacji dawnego boiska Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej. Uroczyste otwarcie nowego gdańskiego stadionu lekkoatletycznego i rugby przy al. Grunwaldzkiej 244 odbędzie się w sobotę, 22 października 2016 r.


Archiwum wiadomości