Aktualności

Nocny marsz na orientację, czyli harce prezesa

Pomorski Klub Orientacji Harpagan, już po raz 22., zaprasza na nocny marsz na orientację, który odbędzie się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z piątku na sobotę, 16/17 grudnia 2016 r. w Gdańsku-Oliwie będą miały miejsce Harce prezesa.


Nabór do gdyńskiej sekcji kick-boxingu

Klub Sportowy Maximus rozpoczął nabór do gdyńskiej sekcji kick-boxingu. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 odbywają się w poniedziałki, w godz. 17.00-18.00, wtorki i czwartki w godz. 18.00-19.00. Zajęcia dla młodzieży od 13 lat – grupa początkująca i zawodnicza: odbywają się w poniedziałki, w godz. 17.00-18.00, wtorki i czwartki, w godz. 19.00-20.00.


Przeżyj trening z komandosami

Żołnierze sił specjalnych Jednostki Wojskowej Formoza biorą udział w działaniach morskich, dywersji, działaniach na tyłach wroga i zwiadowczych. Mimo dużej ilości zajęć, zaangażowali się w kampanię Odważni Wygrywają. W jej ramach poprowadzą trening na plaży w Babich Dołach. w sobotę, 26 listopada, o godz. 11.00


Orientuj się w Kiełpinku

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na kolejną w tym roku edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w Kiełpinku (PKM Jasień), w niedzielę, 4 grudnia przygodą poszukiwania skarbów.


Skoki koni przez przeszkody na hipodromie

W ramach IV rundy eliminacji jesienno-zimowego cyklu JumpOff Hipodrom od 25 do 27 listopada 2016 r. potrwa Halowy Puchar Sopotu Totalizatora Sportowego. W zawodach weźmie udział ponad 200 par z całej Polski, a także zawodnicy z Litwy. Pula nagród wynosi 25 tys. zł.


Nowy szlak dla biegaczy w Kwidzynie

Uroczyste otwarcie szlaku Biegaj z naturą, utworzonego z budżetu obywatelskiego na 2016 r., odbędzie się w Kwidzynie, w sobotę, 26 listopada 2016 r. Mieszkańcom zostaną udostępnione trzy ścieżki biegowe w formie pętli w okolicach Miłosnej.


Zumba z charytatywnym przesłaniem

Taneczna zabawa z charytatywnym przesłaniem – tak zapowiada się IV edycja maratonu zumby, który odbędzie się w Gdańsku, w niedzielę, 11 grudnia 2016 r. Spotkanie poprowadzą licencjonowani instruktorzy zumby – Anna Cegłowska, Misia Mrozińska, Bartek Maciejewicz, Agnieszka Piotrowicz, Oktawian Zagórski, Monika Tran Van, Ola Kloska i Dorota Sumiła. Biletem wstępu będzie dobrowolny datek do puszki na leczenie chorej na nowotwór kobiety.


Mikołajki w Pomorskiem – tradycja i nowoczesność

Zbliża się 6 grudnia – dzień uwielbiany przez najmłodszych. Dzień, w którym prezenty – zabawki i słodycze – przynosi Święty Mikołaj. Podczas tegorocznych mikołajek, które w wielu miejscowościach województwa pomorskiego rozpoczną się już 3 grudnia, zorganizowano imprezy kulturalne, sportowe i charytatywne. Sprawdź, jakie czekają Cię atrakcje.


W mikołajki każdy może ćwiczyć w Akademosie

Trening obwodowy z dawką emocji, który zakończy finałowe starcie to propozycja dla fanów sportu. Mikołajkowy Extreme Challenge odbędzie się w gdańskim klubie Akademos w sobotę, 3 grudnia 2016 r. Obowiązują zapisy.


Weź udział w turnieju, pomóż chorym dzieciom

Konkursy i zabawy z nagrodami, a także kiermasz świąteczny, dmuchany zamek, trampolina, i kącik dla maluchów – tak zapowiada się XII Charytatywny Turniej Mikołajkowy Dzieci Dzieciom, która odbędzie się w sobotę, 3 grudnia 2016 r. Jest to kolejna edycja inicjatywy Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni, która ma pomóc małym pacjentom oddziału Hematologii i Onkologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Wstęp jest wolny.


Trzecia kolejka cyklu City Trail w Trójmieście

W najbliższą niedzielę, 27 listopada 2016 r. odbędą się trzecie w sezonie jesienno-zimowym zawody z cyklu przełajowych biegów Grand Prix City Trail. Biegacze będą rywalizować w Gdańsku na 5-kilometrowej trasie.


Harpusie startują w Brzeźnie

Kolejna z cyklu dzielnicowych imprez na orientację odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia 2016 r. Tym razem miłośnicy posługiwania się mapą i kompasem spotkają się parku w Gdańsku-Brzeźnie.


Archiwum wiadomości