Aktualności

Skrzacie, orientuj się!

Navigatoria Adventure Racing Team zaprasza wszystkich fanów aktywności, w których mapa jest głównym narzędziem nawigacji do niezwykłej imprezy na orientację pod hasłem Skrzat, która odbędzie się w Gdyni, w sobotę, 17 grudnia 2016 r. Organizatorzy zapewniają, że warto zarezerwować kilka godzin dla aktywności na świeżym powietrzu. Oprócz ciekawej trasy w nowym terenie, na uczestników będą czekać konkursy, mini choinka i prezenty.


Uczniu, sprawdź swoje umiejętności gry w kręgle

Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe odbędą się w Centrum U 7 Gdynia w dniach 12-14 grudnia 2016 r. Jest to największa tego typu impreza w Europie, przeznaczona dla 5-osobowych drużyn szkolnych.


Zapisz się do Ironmana – największej imprezy triathlonowej w Polsce

Bieganie, pływanie i jazda na rowerze to wszystko czeka miłośników sportowych wyzwań podczas Herbalife Ironman 70.3 Gdynia, który odbędzie się w niedzielę, 6 sierpnia 2017 r. oprócz zapisów na wyścig główny na dystansach 1,9 km – 90 km – 21,1 km, zostanie także otwarta rejestracja na sprint 750 m – 20 km – 5 km. Zapisy ruszyły.


Mikołajki na gdańskim lodowisku

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, Radio Plus oraz Fundacja Obudź Nadzieję zapraszają na mikołajki na lodowisku, które odbędą się we wtorek, 6 grudnia 2016 r. Darmowy wstęp na taflę lodowiska otrzymają osoby, które drobnymi upominkami – słodyczami i artykułami szkolnymi wspomogą podopiecznych fundacji.


Kaszub Cup rocznika 2005

Na Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, 3 i 4 grudnia 2016 r., odbędzie się czwarty Międzynarodowy Kaszub Cup. W zawodach rywalizować będzie 20 drużyn z rocznika 2005. Turniej został objęty patronatem honorowym Mieczysława Struk, marszałka województwa pomorskiego.


Zapisz się do biegów górskich

TriCity Trail wystartuje już po raz trzeci. Bieg górski odbędzie się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w niedzielę, 9 lipca 2017 r. Nowością tej edycji będzie dystans okołomaratoński. Zapisy ruszyły.


Mikołajki w Gdyni Arenie

Wyjątkowo sportowe mikołajki pod hasłem Rusz się, Elfie!, odbędą się w Gdynia Arenie, w czwartek, 8 grudnia 2016 r. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali cykl aktywności sportowo-rekreacyjnych, w których udział wezmą zorganizowane grupy przedszkolne.


Otwarcie stadionu piłkarskiego przy AWFiS

Uroczyste otwarcie Stadionu Piłkarskiego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze sztuczną nawierzchnią odbędzie się, we wtorek, 6 grudnia 2016 r.


Memoriał Brunona Bendiga w Gdyni

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza do hali gier w sobotę, 3 grudnia 2016 r. na V Memoriał Brunona Bendiga. W jego ramach odbędzie się mecz pomiędzy klubami Bombardier Gdynia a reprezentacją Meklemburgii-Pomorza Przedniego. Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z weteranami pięściarstwa – olimpijczykami: Marianem Kasprzykiem, Józefem Grudniem i Hubertem Skrzypczakiem. Wydarzenie patronatem honorowym objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.


Maszeruj z kijkami po Gdyni

Jesień to czas dla fanów marszów z kijkami. Jeśli zależy Ci na poprawieniu kondycji i jesteś mieszkańcem: Działek Leśnych, Grabówka, Witomina, Leśniczówki lub Radiostacji, weź kijki w dłonie maszeruj. Najbliższy spacer nordic walking w sobotę, 10 grudnia 2016 r.

.

Do przerwy 0:1 na Traugutta

Zimowa edycja sportowych zmagań amatorskich drużyn piłkarskich z cyklu Do przerwy 0:1 odbędzie się w wyjątkowej scenerii dawnego stadionu Lechii Gdańsk w sobotę, 3 grudnia 2016 r. W rywalizacji będą uczestniczyć sześcioosobowe zespoły. Wydarzenie honorowym patronatem objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.


Mikołajki w Łebie

Burmistrz Łeby zaprasza dzieci do udziału w biegu mikołajkowym oraz wspólnego ubierania choinki. Wydarzenia odbędą się w sobotę, 3 grudnia 2016 r. Udział w nich jest bezpłatny.


Archiwum wiadomości