Aktualności

Zdrowy i aktywny styl życia. 5. edycja Kaszuby Biegają startuje

Wszystkich miłośników biegania oraz aktywnego spędzania czasu zainteresuje możliwość udziału w dwunastu niezależnych biegach w ramach 5. edycji cyklu Kaszuby biegają 2017.

Pomorskie Sztormy wręczone w Sopocie. Ich warto zapamiętać

Głosowanie na „Pomorskie Sztormy 2016" zakończone, a 10 laureatów odebrało już prestiżowe statuetki. Jak co roku, plebiscyt zorganizowany został przez „Gazetę Wyborczą Trójmiasto" we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Natalia Partyka wyróżniona przez Sejmik Województwa Pomorskiego

Sejmik Województwa Pomorskiego, 27 lutego 2017 r. zatwierdził uchwałę Konwentu Honorowego, przyznającą Natalii Partyce Honorowe Wyróżnienie za Zasługi dla Województwa Pomorskiego. Tenisistka została doceniona za osiągnięcia w zawodach dla pełnosprawnych, jak i niepełnosprawnych.

Stypendia sportowe wręczone przez dwóch marszałków. Kto i ile otrzymał? [ZDJĘCIA]

Stypendia sportowe otrzymało 50 pomorskich sportowców. Laureaci reprezentują 18 dyscyplin sportowych.

Skoki koni przez przeszkody na sopockim hipodromie

W ramach cyklu JumpOff Hipodrom, 17-19 lutego 2017 r., odbędą się zawody ogólnopolskie CSN oraz VIII eliminacja cyklu regionalnego JumpOFF Hipodrom. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Pomorskie Sztormy. Ostatnia szansa na udział w plebiscycie. Głosuj!

W plebiscycie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i „Gazety Wyborczej Trójmiasto" można głosować do 17 lutego 2017 r. Na co stawiają radni województwa pomorskiego?

Sztormy Roku 2017. Głosuj na najlepszych: sportowca, wydarzenie, firmę i euroinspiracje

Na Pomorskie Sztormy, plebiscyt organizowany przez „Gazetę Wyborczą Trójmiasto" i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, można głosować do 17 lutego 2017 r.

Wieżyca – Koszałkowo. Z biletem z PKM pojeździsz za jeden grosz

W tym sezonie po raz pierwszy na stoki narciarskie można z Trójmiasta dojechać także koleją – szybciej i taniej niż samochodem. Mało tego – w Ośrodku Narciarskim Koszałkowo Wieżyca po okazaniu biletu z pociągu drugi bilet wjazdowy na wyciągi narciarskie można kupić za grosz! Oferta ruszy 1 lutego 2017 r.

Turniej hokeja podwodnego na gdańskim basenie

Jesteś miłośnikiem pływania? A może wolisz hokej na lodzie? Jeśli chcesz zobaczyć, jak można połączyć te dwie dyscypliny, koniecznie przyjdź na pływalnię na gdańskim Chełmie w sobotę, 28 stycznia 2017 r. i kibicuj zawodnikom hokeja podwodnego. Wstęp jest wolny.

Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu na Szlópie Kaszëbskô Szlópa w Ostrzycach

Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu na Szlópie to jedyne w swoim rodzaju zawody, które można zobaczyć w Ostrzycach w powiecie kartuskim, 29 stycznia 2017 r. W głównych rolach występują kuczerzy, konie oraz szlópa, czyli drewniana platforma z kawałkami drewna służącymi za płozy. Zaplanowano również zabawy sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych i trochę starszych.

Maszeruj z kijkami dla zdrowia, podziwiaj leśny krajobraz Marszewa

Zależy Ci na poprawie kondycji? Chcesz zadbać o serce i stawy? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez Nordic Walking Team Gdynia i weź udział w rajdzie krajoznawczym, który odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2017 r. Dystans marszu do Leśnego Ogrodu Botanicznego Marszewo wynosi ok. 12 km. Udział jest bezpłatny.

Piłkarskie rozgrywki na gdańskim Przymorzu

24 drużyny z roczników 2006 oraz 2009/10, które zmierzą się w 4 grupach po 6 zespołów będą mogli obserwować miłośnicy piłki nożnej. Zawodnicy rozegrają po 3 mecze w grupie, następnie najlepsi zostaną wyłonieni do fazy pucharowej. Sport Park Cup, bo o nim mowa, odbędzie się na hali tenisowo-piłkarskiej, w dwie niedziele, 5 i 19 lutego 2017 r. Wstęp dla kibiców bezpłatny.

Archiwum wiadomości