Aktualności

Czwarta kolejka trójmiejskich biegów wystartuje w Małym Kacku

W najbliższą niedzielę, 15 stycznia 2017 r. odbędą się czwarte w sezonie jesienno-zimowym zawody z cyklu przełajowych biegów Grand Prix City Trail. Biegacze będą rywalizować w gdyńskim Małym Kacku na 5-kilometrowej trasie.

Sportowe ferie w Lęborku

Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku organizuje cykl zawodów sportowych w ramach akcji Ferie 2017 na sportowo. Podczas zimowej przerwy odbędą się turnieje: halowej piłki nożnej, tenisa stołowego i ziemnego, mini siatkówki oraz koszykówki. Obowiązują zapisy.

Ferie po gdyńsku

Jak co roku gdyńskie instytucje kultury, ośrodki edukacyjne i sportowe przygotowały dla dzieci i młodzieży szeroki wachlarz aktywności. Wśród nich znajdą się warsztaty plastyczne, teatralne, czytelnicze i kulturoznawcze, zajęcia ruchowe. Wiele z nich jest nieodpłatnych. Na część zajęć warto zapisać się wcześniej.

Aktywny trening w Gdyni na rzecz orkiestry

Podczas treningu ogólnorozwojowego na plaży miejskiej w Gdyni, w niedzielę, 15 stycznia 2017 r. odbędzie się zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wydarzenie zaprasza Big Yellow Foot Adventure Team.

Senior z kartą może więcej

Poranna kawa z ciastem w przyjemnej gdyńskiej kawiarni, wizyta u kosmetyczki połączona z relaksacyjnym masażem, zaś wieczorem spektakl w teatrze. Brzmi atrakcyjnie? Centrum Aktywności Seniora w Gdyni oferuje kartę Gdynia Senior Plus, która oferuje bogatą ofertę zniżek i promocji, by zachęcić starszych mieszkańców do aktywnego udziału w życiu miasta. Karta przygotowana została dla osób, które ukończyły 60 lat.

Ferie w Gdańsku pełne sportowych atrakcji

Tegoroczne ferie zimowe w Gdańsku zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. W programie zajęć m.in.: pływanie, judo, tenis ziemny, piłka nożna, żeglarstwo – wszystko w ciekawej formie treningów i warsztatów. Zajęcia są bezpłatne z wyjątkiem tych na pływalni, za które trzeba zapłacić jedynie symboliczną złotówkę.

Ferie zimowe w Pomorskiem

W województwie pomorskim ferie zimowe trwają od 16 do 29 stycznia 2017 r. W przygotowanej przez instytucje z naszego regionu ofercie nie zabraknie półkolonii, warsztatów teatralnych, fotograficznych, plastycznych czy sportowych. Na zajęcia zapraszają pomorskie muzea, galerie, domy kultury, biblioteki oraz ośrodki sportu i rekreacji. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Twoje dzieci.

Karnawałowy dogtrekking w Kolibkach

Okazja dla wszystkich właścicieli i miłośników psów do udziału w wyjątkowym, gdyż karnawałowym dogtrekkingu w Adventure Park Kolibki już w najbliższą niedzielę, 8 stycznia 2017 r. Wystarczy przebrać się za ulubionego bohatera lub stworzyć nowy wizerunek, aby wystartować z czworonożnym przyjacielem.

Turniej piłkarski Amber Cup w Ergo Arenie

Gdańsko-sopocka Ergo Arena stanie się miejscem sportowych zmagań. XI edycja Amber Cup – największej halowej imprezy piłkarskiej w Polsce odbędzie się 6 i 7 stycznia 2017 r. Na hali będzie można zobaczyć najlepszych piłkarzy polskiej ekstraklasy, reprezentantów Polski i gwiazdy estrady.

Noworoczny rajd z kijkami

W nowy rok można wejść z różnymi postanowieniami. Jedni chcą schudnąć, a inni zadbać o kondycję. Dla jednych i drugich doskonałą okazją do realizacji zamierzeń będzie spacer z kijkami nordic walking. Najbliższy na dystansie ok. 10 km odbędzie się w niedzielę, 8 stycznia 2017 r.

Festiwal tańca nowoczesnego w Łebie

Łeba, po raz kolejny, stanie się taneczną stolicą Polski. Taniec współczesny, disco show, jazz dance czy freestyle będzie można podziwiać na hali widowiskowo-sportowej w Łebie podczas XI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 6 stycznia 2017 r. i potraw trzy dni.

Turniej piłki halowej Kaszub Cup

Na Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, 7 i 8 stycznia 2017 r., odbędzie się kolejny turniej Kaszub Cup. W zawodach rywalizować będzie 30 drużyn z rocznika 2006, m in. młodzi piłkarze z dalekiego Biłgoraja. Turniej został objęty patronatem honorowym Mieczysława Struk, marszałka województwa pomorskiego.

Archiwum wiadomości