Aktualności

Nie ma szybszych łyżwiarzy niż reprezentanci Stoczniowca! Panczeniści z Gdańska mistrzami Polski

Dziewięć medali, w tym cztery złote krążki, przywieźli z rozgrywanych w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostw Polski panczeniści reprezentujący GKS Stoczniowiec Gdańsk. Dzięki wspaniale spisującym się wszystkim zawodnikom, klub okazał się też liderem klasyfikacji punktowej mistrzostw.

Nie tylko Nocna Dycha i Półmaraton Gdańsk. W ten weekend ulicami Gdańska zawładną biegacze

W sobotę i niedzielę, 27 i 28 października 2018 r. biegać będą zarówno początkujący i doświadczeni biegacze. Na krótszych odcinkach będą startować również dzieci. A nocą na trasę wyruszą przebierańcy.

Największa impreza na orientację w Polsce. 56. Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan

Ponad 1000 uczestników na starcie, punkty kontrolne i walka z własnymi słabościami. Tak zapowiada się jesienna edycja rajdu, który odbędzie się w Kwidzynie i okolicach od 19 do 21 października 2018 r.

Co mają wspólnego kolarstwo i konie? Dowiesz się podczas festynu w Barnowie

Ósma już edycja Hubertusa odbędzie się tradycyjnie w stajni w Barnowie w sobotę, 20 października 2018 r. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci.

Sprawdź swoją kondycję, weź udział w biegu gdańszczan i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce

2,9 tys. koszulek biegowych i do wyboru dystans 3,3 lub 6 km, bieg plażą i alejkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagan. Tak zapowiada się 10. jubileuszowa edycja Gdańsk Biega, która odbędzie się w sobotę, 20 października 2018 r. Obowiązują zapisy.

Poznasz jednostki pływające z duszą i zwiedzisz jacht, którym podróżował pułkownik Kukliński. Jakie jeszcze atrakcje będą w Gdyni?

Rejs do Gdyni i Sopotu, parada jednostek, koncert szantowy i... tort. Tak zapowiada się tegoroczna jubileuszowa edycja X Zlotu Jachtów z Duszą Próchno i Rdza. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 11 października i potrwa do poniedziałku, 14 października 2018 r.

Dzikie drużyny zagrają na boisku na Zaspie. Kibicuj i zobacz, kto tym razem wygra piłkarskie zmagania?

Jesienna edycja sportowej rywalizacji amatorskich drużyn piłkarskich z cyklu Do Przerwy 0:1 odbędzie się na boisku przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku sobotę, 13 października 2018 r. W rywalizacji wezmą udział sześcioosobowe zespoły.

Ruszają eliminacje do halowych zawodów JumpOFF w sopockim Hipodromie. Przyjdź i kibicuj swoim faworytom

Imprezy w Hipodromie Sopot odbywają się nie tylko latem. Już w ten weekend, 6 i 7 października 2018 r., ruszają eliminacje to do jesienno-zimowych halowych zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody JumpOFF.

Poznali smak żeglarskiej przygody. W dziewiętnastu rejsach wzięło udział ponad 500 uczniów [POMORZE NA MORZE]

Akacja Pomorze na Morze trwała tydzień. Uczniowie pomorskich szkół pływali po Zatoce Gdańskiej na legendarnym pokładzie „Zawiszy Czarnego". Samodzielnie stawiali i zwijali żagle, myli pokład i pomagali kapitanowi w cumowaniu. Była też okazja do zwiedzania jednostki i poznania jej historii.

Baw się z mapą w Parku Reagana. Rodzinne Parkowe Gry na Orientację już w niedzielę

Spędź zdrowo niedzielne przedpołudnie i odpocznij wśród drzew. A do tego poznaj nadmorskie zakątki Gdańska i naucz się, jak czytać mapy. Rodzinne Gry Parkowe na Orientację. XVIII epizod już w niedzielę, 7 października 2018 r. w Parku im. Reagana w na gdańskim Przymorzu.

Pierwszy bieg w siódmej edycji City Trail startuje już w niedzielę

Każdy z biegaczy będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie dystans. Dorośli – 5 km, a dzieci i młodzież od 300 m do 2 km. Bieg odbędzie się w niedzielę, 7 października 2018 r. w okolicach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Jachty na Zatoce Gdańskiej powalczą o Błękitną Wstęgę. Kto zdobędzie tę nagrodę

Prawie 50 jachtów w pięciu kategoriach weźmie udział w 67. Błękitnej Wstędze Zatoki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 6 października 2018 r.

Archiwum wiadomości