Aktualności

Wyścigi wraków w Kolibkach

Sportowa rywalizacja młodszych i trochę starszych pasjonatów motoryzacji odbędzie się w Kolibki Adventure Park w Gdyni, w dniach 19-20 listopada 2016 r. To propozycja dla mieszkańców Trójmiasta na niebanalne spędzenie czasu wolnego. Zapisy na jesienną 16. już edycję Wrak Race trwają.


Bieg niepodległości w Łebie

Lubisz biegać? Chcesz aktywnie uczcić 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów? Weź udział w I Łebskim Biegu Niepodległościowym, w piątek, 11 listopada 2016 r. Zapisy trwają do 4 listopada 2016 r.


Wybierz się na spacer bałtycką plażą

VIII Listopadowy spacer plażą z Łeby do Gdyni potrwa 4 dni. Chętni wyruszą z Łeby w czwartek, 10 listopada, a do Gdyni dotrą w niedzielę, 13 listopada 2016 r.


Poruszaj się dla zdrowia

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza na wydarzenie rodzinne Move up together, czyli cykl aktywności sportowo-rekreacyjnych dla rodziców, dzieci i nie tylko. Impreza odbędzie się w Gdynia Arenie w niedzielę, 6 listopada 2016 r. Wśród atrakcji znajdą się m.in.: zajęcia sportowe, edukację żywieniową, warsztaty kulinarne oraz zabawy kreatywne. Wstęp – bezpłatny.


Niepodległościowa parada łuczników na sopockiej plaży

Niepodległość można świętować na wiele sposób. Nietypowo, bowiem z łukami, uczczą ją łucznicy. Do Sopotu przyjadą zawodnicy z całej Polski, którzy swoją obecnością, ubrani w tradycyjne stroje związane z odtwarzanym przez siebie okresem, stanowią atrakcję dla widzów. Niezwykła parada i turniej łuczników odbędą się na sopockiej plaży, w okolicach Łazienek Północnych, w piątek,11 listopada 2016 r.


Seniorze pogimnastykuj się

Zajęcia z elementami pilatesu, jogi, tai chi, aerobiku, szkoły zdrowych pleców, gimnastyki ogólnorozwojowej i relaksacji specjalnie dla seniorów przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku. Ćwiczenia wskazane są dla wszystkich od 50 do 105 lat. Spotkania odbywają się w poniedziałki i wtorki w sali przy basenie na gdańskim Chełmie. Wstęp – wolny.


Łebskie morsy na start

Klub Łeba Mors Poland Morsy Łebskie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów przebywających na jesiennym wypoczynku na uroczyste otwarcie sezonu morsowego. Wspólna kąpiel i spotkanie odbędzie się przy klubowym fokarium w niedzielę, 23 października 2016 r., o godz.13.00.


Atrakcyjne otwarcie stadionu lekkoatletycznego i rugby w Gdańsku

Arena sportowa z boiskiem do gry w rugby i piłkę nożną, bieżnie, urządzenia lekkoatletyczne, boisko treningowe to tylko niektóre z efektów modernizacji dawnego boiska Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej. Uroczyste otwarcie nowego gdańskiego stadionu lekkoatletycznego i rugby przy al. Grunwaldzkiej 244 odbędzie się w sobotę, 22 października 2016 r.


Dogoń Harpusia w Otominie

Kolejna z cyklu dzielnicowych imprez na orientację odbędzie się w niedzielę, 23 października 2016 r. Tym razem miłośnicy posługiwania się mapą i kompasem spotkają się w Otominie i po zakończeniu trasy… będą piec kiełbaski.


Fitness dla najmłodszych

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku po raz kolejny dba o sprawność gdańszczan. Tym razem zaprasza dzieci wraz z rodzicami do udziału w zajęciach fitness, które odbywają się na hali sportowej w każdą niedzielę, do 18 grudnia 2016 r., o godz. 12.00. Wstęp – wolny.


Druga odsłona trójmiejskich biegów

W najbliższą niedzielę, 23 października 2016 r. odbędą się drugie w sezonie jesienno-zimowym zawody z cyklu przełajowych biegów Grand Prix City Trail. Biegacze będą rywalizować w gdyńskim Małym Kacku na 5-kilometrowej trasie.


Zawody w pływaniu w Sopocie

Sopocka pływalnia przy ul. Haffnera 57 w sobotę, 22 października 2016 r. stanie się areną zmagań 171 uczestników z 8 klubów. Rywalizacja przebiegać będzie na 5 dystansach w 6 kategoriach wiekowych.