Aktualności

Zabawa dla 40 babskich załóg. Jazda gokartami, zmiana koła na czas i konkurs wiedzy o motoryzacji

To tylko część konkurencji, na jakie mogą liczyć uczestniczki rajdu kobiet w Sopocie. Babski Rajd odbędzie się w sobotę 28 października 2017 r.

Druga seria biegów przełajowych. Tym razem czas na sportowe zmagania w Gdyni

Dla zawodowców i amatorów ten san dystans. Każdy przebiegnie 5 km. Mogą brać udział zarówno dorośli, jak i dzieci. To już drugi bieg z cyklu Grand Prix City Trail. Odbędzie się Gdyni w niedzielę, 29 października 2017 r.

Mapa wskaże kierunek. Maszeruj lub biegaj. W Gdyni wybierz, co lubisz

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 14. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w Gdyni-Karwinach w niedzielę, 29 października 2017 r.

Amatorskie drużyny piłkarskie zagrają na boisku na Zaspie. Kibicuj i zobacz, kto tym razem wygra Do Przerwy 0:1?

Jesienna edycja sportowych zmagań dzikich drużyn piłkarskich z cyklu Do Przerwy 0:1 odbędzie się na boisku przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku sobotę, 21 października 2017 r. W rywalizacji będą uczestniczyć sześcioosobowe zespoły.

Energetyczna zumba i bieg alejkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana. 9.edycja Gdańsk biega

Bieg po plaży, zdjęcia z fotobudki, grochówka lub barszcz to tylko niektóre z atrakcji, z których będzie można skorzystać w ramach IX edycji Gdańsk biega. Wydarzenie na dystansach 3,3 i 6 km odbędzie w niedzielę, 22 października 2017 r.

W poszukiwaniu punktów kontrolnych z mapą przez Szemud. 54. Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan

Górki, jeziora i pomniki przyrody ożywionej to tylko niektóre z punktów kontrolnych na mapie tegorocznego Harpaganu. Rajd odbędzie się w Szemudzie w dniach 20-22 października 2017 r.

Szybcy i Wściekli w Pszczółkach. Przyjedź na Autodrom Pomorze i dowiedz się kim są najlepsi drifterzy w Polsce

Zawody Drift Open na Autodromie Pomorze w Pszczółkach już 14 i 15 października. Zobacz najbardziej widowiskowy sport samochodowy i przejedź się DriftTAXI.

Jesteś fanem pieszych wędrówek, a może lubisz biegać? W najbliższą niedzielę impreza na orientację w Jelitkowie

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 13. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w Gdańsku-Jelitkowie w niedzielę, 15 października 2017 r.

Kaszuby Biegają po raz ostatni w tym roku. W Przyjaźni 8 października 2017 r. spotka się ponad 600 biegaczy

Ostatni bieg jubileuszowej 5. edycji cyklu Kaszuby Biegają 2017 wystartuje o godz. 13.00 z terenu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni.

Spełni się marzenie młodych sportowców. Otwarcie hali sportowej przy OSW nr 2 w Wejherowie

Po 96-latach Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie doczeka się nowoczesnego obiektu sportowego. Otwarcie wielofunkcyjnej hali sportowej odbędzie się w piątek, 29 września 2017 r., o godz. 14.00. Uroczystość będzie połączona z obchodami Międzynarodowego Tygodnia Głuchych, który przypada na koniec września.

Studenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego będą mieli nowoczesne centrum sportu. Co się w nim znajdzie?

Nowa hala sportowa z parkingiem podziemnym, boiska do futsalu, piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki oraz sale ćwiczeń będą zlokalizowane na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Koszt inwestycji to prawie 19 mln zł.

Crossfit, pokazy nurkowania i szkolenie artyleryjskie. Nietypowe pożegnanie lata w twierdzy Wisłoujście

To już ostatnie dni otwarcia twierdzy Wisłoujście, która zostanie zamknięta dla zwiedzających 1 października 2017 r. Muzeum Historyczne Miasta Gdańska planuje zakończyć sezon turystyczny w sobotę, 30 września, w niecodzienny sposób. Impreza będzie miała miejsce zarówno na lądzie, jak i pod wodą.

Archiwum wiadomości