Aktualności

Zimowy maraton salsy w Gdyni

Nieważne czy już tańczysz, czy dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z salsą? Każdy, bez względu na wiek i płeć, jest mile widziany. Z głośników płynąć będą latynoskie brzmienia, a uśmiech od ucha do ucha podczas 3-godzinnej zabawy gwarantowany. W Gdyni Arenie w niedzielę, 18 grudnia 2016 r. odbędzie się maraton salsy. Zajęcia poprowadzą Paulina Śmigielska i Jakub Soliwoda.

Konie znowu skaczą na hipodromie

W ramach cyklu JumpOff Hipodrom, 10 i 11 grudnia 2016 r., odbędzie się V runda eliminacji jesienno-zimowych. Wstęp na zawody jest bezpłatny.


Więcej możliwości dla pływaków w Gdańsku

Miejski Ośrodek Sport i Rekreacji w Gdańsku zmienił zasady korzystania z basenu na Chełmie. Oprócz biletów jednorazowych lub karnetów wprowadził rozliczenie w systemie aquaparkowym. Stadion Lekkoatletyczny i Rugby został także udostępniony amatorom uprawiania sportu.


Bajkowy spacer w okolicach Wieżycy

Lubisz podziwiać przyrodę? A może po prostu jesteś fanem wędrówek? Jeśli wybierzesz się na przechadzkę w okolicach Wieżycy, to połączysz obie pasje. Wyjątkowy 15-kilometrowy spacer odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia 2016 r.


Skrzacie, orientuj się!

Navigatoria Adventure Racing Team zaprasza wszystkich fanów aktywności, w których mapa jest głównym narzędziem nawigacji do niezwykłej imprezy na orientację pod hasłem Skrzat, która odbędzie się w Gdyni, w sobotę, 17 grudnia 2016 r. Organizatorzy zapewniają, że warto zarezerwować kilka godzin dla aktywności na świeżym powietrzu. Oprócz ciekawej trasy w nowym terenie, na uczestników będą czekać konkursy, mini choinka i prezenty.


Uczniu, sprawdź swoje umiejętności gry w kręgle

Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe odbędą się w Centrum U 7 Gdynia w dniach 12-14 grudnia 2016 r. Jest to największa tego typu impreza w Europie, przeznaczona dla 5-osobowych drużyn szkolnych.


Zapisz się do Ironmana – największej imprezy triathlonowej w Polsce

Bieganie, pływanie i jazda na rowerze to wszystko czeka miłośników sportowych wyzwań podczas Herbalife Ironman 70.3 Gdynia, który odbędzie się w niedzielę, 6 sierpnia 2017 r. oprócz zapisów na wyścig główny na dystansach 1,9 km – 90 km – 21,1 km, zostanie także otwarta rejestracja na sprint 750 m – 20 km – 5 km. Zapisy ruszyły.


Mikołajki na gdańskim lodowisku

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, Radio Plus oraz Fundacja Obudź Nadzieję zapraszają na mikołajki na lodowisku, które odbędą się we wtorek, 6 grudnia 2016 r. Darmowy wstęp na taflę lodowiska otrzymają osoby, które drobnymi upominkami – słodyczami i artykułami szkolnymi wspomogą podopiecznych fundacji.


Kaszub Cup rocznika 2005

Na Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, 3 i 4 grudnia 2016 r., odbędzie się czwarty Międzynarodowy Kaszub Cup. W zawodach rywalizować będzie 20 drużyn z rocznika 2005. Turniej został objęty patronatem honorowym Mieczysława Struk, marszałka województwa pomorskiego.


Zapisz się do biegów górskich

TriCity Trail wystartuje już po raz trzeci. Bieg górski odbędzie się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w niedzielę, 9 lipca 2017 r. Nowością tej edycji będzie dystans okołomaratoński. Zapisy ruszyły.


Mikołajki w Gdyni Arenie

Wyjątkowo sportowe mikołajki pod hasłem Rusz się, Elfie!, odbędą się w Gdynia Arenie, w czwartek, 8 grudnia 2016 r. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali cykl aktywności sportowo-rekreacyjnych, w których udział wezmą zorganizowane grupy przedszkolne.


Otwarcie stadionu piłkarskiego przy AWFiS

Uroczyste otwarcie Stadionu Piłkarskiego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze sztuczną nawierzchnią odbędzie się, we wtorek, 6 grudnia 2016 r.


Archiwum wiadomości