Aktualności

Maszeruj lub biegaj – wybierz to, co lubisz. Weź udział w imprezie na orientację na Strzyży

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 12. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się na gdańskiej Strzyży w sobotę, 23 września 2017 r.

Kryształowe Żagle czekają. Zgłoś kandydata do konkursu dla najlepszych żeglarzy

Jedenastu laureatów w dziewięciu kategoriach – tak zapowiada się tegoroczna edycja Kryształowego Żagla. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne. Kandydatów można zgłaszać do poniedziałku, 2 października 2017 r.

Bądź kobietą aktywną. Rozpoczynaj niedzielę treningiem. TriMama budzi Gdańsk

Rozgrzewka, bieg i marszobieg to nowa propozycja Gdańskiego Ośrodka Sportu. Cotygodniowe treningi pod hasłem TriMama budzi Gdańsk poprowadzi Natalia Wodyńska-Stosik. Udział w nich jest bezpłatny. Zajęcia rozpoczynają się w niedzielę, 17 września 2017 r.

Piłkarskie zmagania od przedszkola do oldboja. Wyjątkowy turniej w Kobylnicy

Najlepszym dowodem tego, że w sporcie nie ma wieku ani granic, będą zawody, które w piątek i sobotę, 15-16 września 2017 r., zostaną rozegrane w Kobylnicy. Do piłkarskiej rywalizacji przystąpią przedszkolaki, dzieci, młodzież i oldboje.

Lubisz biegać lub chodzić? Weź udział w imprezie na orientację na gdańskim Chełmie

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 11. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się na gdańskim Chełmie w niedzielę, 10 września 2017 r.

Od wojny do wolności. Jubileuszowy Bieg Westerplatte

Ponad 4 tys. uczestników wystartuje z Westerplatte i pokonując 10-kilometrową trasę dotrze w pobliże Europejskiego Centrum Solidarności. 55. Bieg Westerplatte odbędzie się w niedzielę, 10 września 2017 r.

Będą bańki mydlane, dmuchana zjeżdżalnia i nauka zumby. Gry i zabawy dla dorosłych i dzieci. Aktywuj się w Krainie Zabawy

Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić ostatnią sobotę wakacji, to 26 sierpnia 2017 r. przyjdź do Parku im. R. Reagana. Będzie tam festyn przeznaczony dla wszystkich mieszkańców Gdańska, niezależnie od wieku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Lubisz chodzić na orientację? Weź udział w spacerze po gdańskich Aniołkach

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na kolejną w tym roku edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w gdańskiej dzielnicy Aniołki, w niedzielę, 27 sierpnia 2017 r. Wydarzenie to jest prostą i przyjemną imprezą na orientację łączącą leśny spacer z przygodą poszukiwania skarbów.

Łodzie Omega mają już 75 lat. Mistrzostwa Polski o Puchar Juliusza Sieradzkiego w Pucku

Mistrzostwa Polski o Puchar Juliusza Sieradzkiego w klasie Omega odbędą się w Pucku, w dniach 24-27 sierpnia 2017 r. Zawody będą okazją do uczczenia przypadającej w tym roku 75. rocznicy powstania polskiej klasy narodowej.

Jak najlepiej zakończyć wakacje? W kajaku podczas spływu Wisłą z Korzeniewa do Białej Góry

Przepiękne widoki natury, zamek w Gniewie z perspektywy kajaka, niezapomniane przeżycia podczas śluzowania w Białej Górze oraz ognisko po spływie to tylko część atrakcji, które czekają na kajakarzy.

Gwiazdy czarnego sportu w Gdańsku. Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi

Krystian Pieszczek, Tai Woffinden, Artiom Łaguta a może Greg Hancock? 14 sierpnia przyjdź na stadion żużlowy w Gdańsku i zobacz najlepszych żużlowców w Polsce.

Wiatr, woda i rywalizacja. Rusza 14 edycja regat Sopot Match Race

Regaty Pucharu Świata - Sopot Match Race, czyli nieoficjalne mistrzostwa świata w match racingu odbędą się w dniach 2-5 sierpnia 2017 r. To najbardziej prestiżowe zawody polskiego żeglarstwa.