Aktualności

Turniej hokeja podwodnego na gdańskim basenie

Jesteś miłośnikiem pływania? A może wolisz hokej na lodzie? Jeśli chcesz zobaczyć, jak można połączyć te dwie dyscypliny, koniecznie przyjdź na pływalnię na gdańskim Chełmie w sobotę, 28 stycznia 2017 r. i kibicuj zawodnikom hokeja podwodnego. Wstęp jest wolny.

Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu na Szlópie Kaszëbskô Szlópa w Ostrzycach

Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu na Szlópie to jedyne w swoim rodzaju zawody, które można zobaczyć w Ostrzycach w powiecie kartuskim, 29 stycznia 2017 r. W głównych rolach występują kuczerzy, konie oraz szlópa, czyli drewniana platforma z kawałkami drewna służącymi za płozy. Zaplanowano również zabawy sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych i trochę starszych.

Maszeruj z kijkami dla zdrowia, podziwiaj leśny krajobraz Marszewa

Zależy Ci na poprawie kondycji? Chcesz zadbać o serce i stawy? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez Nordic Walking Team Gdynia i weź udział w rajdzie krajoznawczym, który odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2017 r. Dystans marszu do Leśnego Ogrodu Botanicznego Marszewo wynosi ok. 12 km. Udział jest bezpłatny.

Piłkarskie rozgrywki na gdańskim Przymorzu

24 drużyny z roczników 2006 oraz 2009/10, które zmierzą się w 4 grupach po 6 zespołów będą mogli obserwować miłośnicy piłki nożnej. Zawodnicy rozegrają po 3 mecze w grupie, następnie najlepsi zostaną wyłonieni do fazy pucharowej. Sport Park Cup, bo o nim mowa, odbędzie się na hali tenisowo-piłkarskiej, w dwie niedziele, 5 i 19 lutego 2017 r. Wstęp dla kibiców bezpłatny.

Skoki koni przez przeszkody, czyli kolejna runda JumpOff Hipodrom

W ramach cyklu JumpOff Hipodrom, 28 i 29 stycznia 2017 r., odbędzie się VI runda eliminacji jesienno-zimowych. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Miłośnicy imprez na orientację wezmą udział w Dziku

Jesteś fanem przygód? Posługujesz się kompasem? Umiesz czytać mapę? To doskonale! Zainteresuje Cię masa niespodzianek i dobrej zabawy podczas imprez na orientację. Pierwsze w tym roku wydarzenie, organizowane przez Navigatoria Adventure Racing Team pod hasłem Dzik, odbędzie się przy Źródle Marii w Gdyni, w sobotę, 4 lutego 2017 r. Dla młodszych i nieco starszych uczestników przygotowano dwa dystanse.

Zapisy do ekstremalnej zabawy biegowej w Kolibkach startują

Błoto, bagna i mokradła to nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z własnymi słabościami i pokonać ograniczenia. Trzy zróżnicowane edycje Bieguna – ekstremalnej zabawy biegowej odbędą się w Kolibki Adventure Park w Gdyni. Pierwsza z nich ruszy 25 marca 2017 r. Zapisy trwają.

Zobacz magiczne ewolucje na lodzie w hali Olivia

Dwadzieścia drużyn łyżwiarskich, w tym grupy zagraniczne, powalczy o puchar podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym 1 st. Hevelius Cup. Sportowe zmagania odbędą się w gdańskiej hali Olivia w niedzielę, 5 lutego 2017 r. Wstęp na trybuny jest bezpłatny.

Zdrowi i aktywni w ćwiczą w Sopocie

Chcesz być zdrowym? Marzysz, by mieć szczupłą, ale umięśnioną sylwetkę? Dla chętnych sopocian, bez względu na wiek i kondycję fizyczną, istnieje możliwość wyboru zajęć spośród jogi, fitnessu czy zumby. Wybierz dyscyplinę sportu, która Ci odpowiada i dołącz do grona zdrowych i aktywnych. Wszystkie zajęcia odbywają się w III Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie.

Gimnastyka korekcyjna dla dzieci

Twoje dziecko nie lubi sportu? A może cierpi z powodu wad postawy? Skorzystaj z oferty szkoły tańca Havana Si w Gdyni i zgłoś je na bezpłatne zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci w wieku 4-12 lat. Ćwiczenia rozpoczną się po feriach zimowych. Zapisy trwają. Liczba miejsc ograniczona.

Biegi przełajowe po sopockiej plaży

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w biegach, które odbędą się w sobotę, 4 lutego 2017 r. Dla dorosłych do wyboru dwa dystanse 4 i 8 km. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych biegaczach.

Europejska koszykówka w Sopocie

W sopockiej Hali Stulecia, w dniach 20-22 stycznia 2017 r., odbędzie się turniej 2. rundy rozgrywek European Youth Basketball League w kategorii chłopców U16 (rocznik 2001), dywizja B. Gospodarzem zawodów jest UKS 7 Trefl Sopot.

Archiwum wiadomości