Aktualności

W Gdyni rozpoczyna się polonijny zlot żeglarski z okazji stulecia niepodległości

Parada żaglowców i zwiedzanie jachtów to m.in. atrakcje dla mieszkańców i turystów odwiedzających Trójmiasto w ostatni wakacyjny weekend. Międzynarodowy Zlot Żeglarski rozpocznie się na pokładzie Daru Pomorza w piątek, 31 sierpnia i potrwa do 5 września 2018 r.

Aktywny i pyszny pomysł na rodzinny weekend. Rajd Rowerowy Szlakiem Kaszubskiej Żurawiny

Rowerzyści poznają tajniki zbioru kaszubskiej żurawiny oraz zasmakują w przygotowanych z niej daniach. Trasa dwudniowego rajdu obejmuje okolice Kościerzyny i jest okazją do aktywnego włączenia się w V Festiwal Żurawiny.

Ergo Hestia Championships – Mistrzostwa Europy Windsurf-Foil. Kto wygra w Sopocie?

23 zawodników i sześć wyścigów w ciągu czterech dni. W zmaganiach bierze udział m.in. Przemysław Miarczyński. Wydarzenie potrwa do czwartku, 30 sierpnia 2018 r.

Jeździsz do pracy, na zakupy czy randkę rowerem? Zbieraj punkty za kilometry w grze rowerowej i odbieraj nagrody

Od 1 września rowerzyści w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Tczewie będą rywalizować o nagrody indywidualne oraz drużynowe. Za kilometry przejechane na rowerze do pracy, na uczelnię oraz przejazdy rekreacyjne będą naliczane punkty. Ogólnopolska Gra Rowerowa potrwa przez dwa miesiące.

Rolkarskie i wrotkarskie święto w Gdańsku. Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

Każdy, kto jeździ na rolkach lub wrotkach, bez względu na wiek, może wziąć udział w sportowej rywalizacji. Tegoroczna 10. jubileuszowa edycja odbędzie się w Gdańsku w sobotę, 25 sierpnia 2018 r. Pula nagród wynosi 20 tys. zł.

Ponad pół tysiąca osób przebiegnie 10-kilometrową trasę. Kaszuby Biegają 2018 w gminie Kolbudy

W niedzielę 26 sierpnia 2018 r. 550 zawodników z całej Polski po raz szósty pobiegnie w biegu w gminie Kolbudy na dystans dziesięciu kilometrów. Będzie też bieg przedszkolaka, oraz trasy dla młodzieży.

Najbardziej ekstremalny terenowy bieg w Polsce. Spróbuj pokonać własne słabości lub kibicuj najodważniejszym

Bieganie po parkowych alejkach to nic trudnego, ale bieganie w ekstremalnych warunkach, pokonywanie coraz to większych przeszkód, zmaganie się z własnymi słabościami to zadanie tylko dla najwytrwalszych. Bieg Morskiego Komandosa odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia 2018 r.

Wybierz trasę, jaką chcesz i weź udział w III Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w Będominie

Rodziny z dziećmi mogą rywalizować na dystansie 20 km. Bardziej wprawieni w jeździe na dwóch kółkach mają do pokonania 40 km. Sportowa rywalizacja rozpocznie się i zakończy na terenie Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. Rajd odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia 2018 r.

Jachty, prędkość, wiatr i woda. Wyścigi jeden na jeden. Niech wygra najlepszy!

Najbardziej widowiskowa rywalizacji jachtów pod żaglami potrwa od 22 do 25 sierpnia 2018 roku. Po raz 15. odbędą się Sopot Match Race 2018. Poza wyścigami będzie można popłynąć wodną taksówką oraz wybrać się w rejs motorówką lub żaglówką.

Mistrzostwa Europy w olimpijskiej klasie RS:X juniorów i seniorów w Sopocie. Kto wystartuje, a kto wygra?

250 deskarzy i deskarek z całego świata, m.in. Francuzi i Holendrzy, a także Polacy, w tym Paweł Tarnowski, Małgorzata Białecka i Maja Dziarnowska wezmą udział w ERGO Hestia Championships. Wydarzenie rozpocznie się 19 i potrwa do 25 sierpnia 2018 r., a pierwsze wyścigi zaplanowane są na 21 sierpnia.

Pokazy lotnicze, akrobacje w powietrzu i wystawy samolotów. Gdynia Aerobaltic 2018 w nowej odsłonie

Od piątku 17 sierpnia do niedzieli 19 sierpnia 2018 r. niebo nad Gdynią opanują samoloty. Wieczorem z plaży miejskiej będzie można oglądać akrobacje nad Zatoką Gdańska, a w ciągu dnia na lotnisku w Gdyni-Babich Dołach samoloty, oprócz podczas pokazów w powietrzu, obejrzymy na lądzie.

Pod maską 700 koni mechanicznych i trasa licząca ponad 3 km. Który kierowca tym razem zwycięży?

Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski zaprasza na Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski. 21. Grand Prix Sopot – Gdynia 2018 rozpoczną się w piątek, 17 sierpnia 2018 r. i potrwają trzy dni.

Archiwum wiadomości

Aktualności