Aktualności

Dzikie drużyny piłkarskie zagrają przy Traugutta. Kibicuj i zobacz, kto tym razem wygra Do Przerwy 0:1?

Letnia edycja sportowych zmagań amatorskich drużyn piłkarskich z cyklu Do Przerwy 0:1 odbędzie się na dawnym boisku Lechii Gdańsk przy ul. Traugutta 29 w sobotę, 1 lipca 2017 r. W rywalizacji będą uczestniczyć sześcioosobowe zespoły.

Zajęcie rekreacyjne i treningi dla dzieci i młodzieży. Aktywne wakacje 2017 w Gdańsku

Turnieje piłkarskie, pływanie, zumba czy joga to tylko niektóre z atrakcji, jakie na letnie ferie przygotował dla dzieci Gdański Ośrodek Sportu. Większość zajęć jest bezpłatna.

Twoje dziecko lubi wodę? Chcesz, aby zdobyło umiejętności żeglarskie. Zgłoś je do Programu Edukacji Żeglarskiej Polsailng

Zajęcia sportowe dla najmłodszych, imprezy żeglarskie czy działania edukacyjno-promocyjne w szkołach to tylko niektóre z działań realizowanych w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej Polsailng. Projekt trwa do 2 września 2017 r.

Chcesz poczuć się jak wilk morski? Wypłyń w morze jachtem Baltic Star. Bezpłatne rejsy po Zatoce Gdańskiej

Marzy Ci się niezwykła przygoda? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez Pomorski Związek Żeglarski. Wycieczki po Zatoce Gdańskiej z gdyńskiej mariny od 23 do 25 czerwca 2017 r.

Z Gdyni do Kartuz i z Krokowej do Jeziora Żarnowieckiego. Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Rafał Majka, Michał Kwiatkowski, Maciej Bodnar czy Katarzyna Niewiadoma to gwiazdy, które już szykują się na sportową rywalizację. Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym odbędą się w Gdyni i w Krokowej i potrwają do 26 czerwca 2017 r.

Kapsuła czasu, koncerty na stadionie i 50 okrążeń dookoła orlika. Reda świętuje 50-lecie nadania praw miejskich

Koncerty polskich gwiazd, kaszubskich zespołów i 50 okrążeń wokół orlika to tylko niektóre atrakcje związane z rozpoczynającym się właśnie świętem Redy. Miasto obchodzi 50-lecie nadania praw miejskich z pompą.

Pamięci Kazimierza „Kuby” Jaworskiego. Odsłonięcie tablicy upamiętniającej wybitnego żeglarza i konstruktora

W alei Żeglarstwa Polskiego w Gdyni w sobotę, 24 czerwca 2017 r. zostanie odsłonięta tablica poświęcona Kazimierzowi „Kubie" Jaworskiemu, wybitnemu żeglarzowi regatowemu i konstruktorowi jachtów.

UEFA Euro U 21. Już 23 czerwca ostatni mecz w Gdyni. Macedonia zmierzy się z Portugalią

Portugalia, Macedonia, a może Hiszpania? Kto wygra grupę i awansuje do dalszych rozgrywek? Następcy Luisa Figo i Raula grają na stadionie miejskim w Gdyni.

Lekkie i zwrotne dwukadłubowce zmierzą się w Sopocie. Widowiskowe regaty i parada katamaranów

35 dwukadłubowych jednostek i 6 wyścigów tak zapowiadają się regaty. Trzy Mola odbędą się w Sopocie, 10 i 11 czerwca 2017 r., w ramach Pucharu Polski Katamaranów. Dodatkową atrakcją będzie parada katamaranów.

Widowiskowe XI Regaty o Puchar Mariny Gdańsk. Kibicuj żeglarzom przy molo w Brzeźnie, posłuchaj muzyki

Cztery wyścigi podczas dwóch dni regat. O puchary powalczą Szwedzi, Niemcy i Polacy. Widzowie będą mogli podziwiać zmagania z mola w Gdańsku-Brzeźnie w weekend, 10 i 11 czerwca 2017 r. Wstęp dla widzów jest wolny.

Ciuciu czy konie arabskie pełnej krwi. Kto wygra? 20. Międzynarodowe Zawody w Skokach CSIO5* na hipodromie

Prawdziwe święto miłośników jeździectwa na najwyższym światowym poziomie będzie miało miejsce na sopockim hipodromie od 8 do 11 czerwca 2017 r. Przez cztery dni w 11 konkursach zmierzą się światowej klasy zawodnicy oraz kilkaset pełnokrwistych koni.

Mobilizacja rowerzystów z całego Pomorza. 11 czerwca Wielki Przejazd Rowerowy na sopockie błonia

Przez Trójmiasto przejadą tysiące rowerzystów. Po raz pierwszy dołączą do nich kolarze z Kociewia i Kaszub. Ulicami przejadą również rolkarze.

Archiwum wiadomości