Aktualności

Pomorskie Sztormy 2018 przyznane! Zobacz, kto został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie [ZDJĘCIA]

Tegoroczne Sztormy powędrowały do jedenastu laureatów z Pomorza. O czterech zwycięzcach zadecydowali czytelnicy „Gazety Wyborczej" w drodze głosowania. Pozostałe statuetki przyznały kapituły złożone z dziennikarzy i niezależnych ekspertów. Wręczenie nagród odbyło się 27 marca 2019 roku w Muzeum Emigracji w Gdyni.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert – imprezy sportowe

Informujemy o rozstrzygnięciu przez Zarząd Województwa Pomorskiego, uchwałą nr 270/33/19 z dnia 26 marca 2019 r., otwartego konkursu ofert (ogłoszonego uchwałą nr 1304/7/18 Zarządu Województwa Pomorskiego z dnia 18 grudnia 2018 r.) pod nazwą Wspieranie realizacji imprez sportowych i innych form aktywności w województwie pomorskim w roku 2019.

Po Gaju Gutenberga czas na Niedźwiednik. Dzielnicowy Harpuś już w najbliższą niedzielę

Dzielnicowa Impreza na Orientację to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do zdrowej aktywności na świeżym powietrzu. Harpuś na Niedźwiedniku w niedzielę, 17 marca 2019 r.

Przed nami turniej piłkarski Beniaminek Cup 2019. To już siódma edycja międzynarodowej imprezy

VII Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców zostanie zorganizowany 1-3 marca 2019 r. w Starogardzie Gdańskim. Rozgrywki toczyć się będą w kategorii wiekowej U-9, czyli uczestniczyć w nich będą chłopcy z rocznika 2010.

Stypendia marszałka dla 50 najlepszych młodych sportowców z Pomorza. Są wśród nich m.in. żeglarze, szermierzy i gimnastycy

Marszałek Mieczysław Struk wręczył sportowcom decyzje stypendialne 26 lutego 2019 r. To 50 osób, które osiągają sukcesy w różnych dziedzinach sportu. Wsparcie będzie wypłacane przez 10 miesięcy. Łącznie na stypendia sportowe Zarząd Województwa Pomorskiego przeznaczył ponad 220 tys. zł.

Jesteś miłośnikiem czytania map? W niedzielę weź udział w Harpusiu we Wrzeszczu

Dla uczestników aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu są do wyboru cztery trasy o różnych stopniach trudności. Każdy, kto wystartuje 3 marca 2019 r., znajdzie odpowiednią dla siebie kategorię.

Jak i przyjemnie spędzić niedzielę? Tylko na Parkowych Grach na Orientację na Wroniej Górze

Znasz się na mapach? Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Przyjedź w niedzielę, 24 lutego 2019 r. do na gdańskie Aniołki i wystartuj w Rodzinnych Grach parkowych na Orientację.

Do pracy w Gdyni jeździsz rowerem? Zgłoś się do konkursu i wygrywaj rowerowe śniadania oraz gadżety

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji gdyńskiego konkursu „Do pracy jadę rowerem". Akcja startuje 4 marca 2019 r., ale już teraz można zgłaszać firmy, których pracownicy dojeżdżają do pracy na rowerze. W nagrodę będą otrzymywać śniadania, rowerowe gadżety, a w finale nawet 500 zł.

Gimnastyka dla chorych na raka. Zajęcia w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni

Jesteś w trakcie leczenia onkologicznego? A może niedawno skończyłeś terapię? Jeśli chcesz odzyskać dawną formę, to Szpitale Pomorskie przygotowały ofertę dla pacjentów chorych na raka. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 lutego 2019 r.

Ferie na pływalni dla uczniów i rodzin. Wstęp już od złotówki

Dla chętnych do dyspozycji są cztery baseny w różnych dzielnicach Gdańska. Dzieci za wejście zapłacą tylko złotówkę, a wstęp dla rodziny kosztuje pięć złotych. Można też wziąć udział w zajęciach zimowej szkoły ratownictwa lub hokeja podwodnego.

Najstarszy i największy cykl zawodów też na Pomorzu. Zapisy na 8. Garmin Iron Triathlon 2019 trwają

Lubisz biegać, pływać czy jeździć na rowerze? Jesteś amatorem, a może jesteś maratończykiem? Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności, zapisz się i weź udział w ósmej już edycji zawodów triathlonowych. W województwie pomorskim odbędą się w Stężycy 29 czerwca 2019 r.

Biegiem lub spacerem przez lasy gdańskich Stogów. W niedzielę Harpuś zagości nad morzem

Dzielnicowa Impreza na Orientację to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do zdrowej aktywności na świeżym powietrzu. Harpuś na Stogach w Gdańsku w niedzielę, 17 lutego 2019 r.

Archiwum wiadomości