Aktualności

Zobacz niesamowite miejsca nad wodą. Promocja turystyki aktywnej w Pomorskiem

Dla mieszkańców Pomorza i turystów przygotowano nową wystawę fotografii w Galerii Handlowej Madison w Gdańsku. Mariny, przystanie, szlaki kajakowe i trasy rowerowe mają zachęcać do aktywnego wypoczynku nad wodą w naszym regionie.

Biegi przełajowe w największych polskich miastach. City Trail on Tour także w Gdańsku

2 tygodnie, 10 miast, 10 biegów – każdy na dystansie 5 km. Dodatkowo zawody dla dzieci i młodzieży. Tak można opisać zawody City Trail on Tour. Początek cyklu w Lublinie, w poniedziałek, 17 lipca 2017 r. Bieg w Gdańsku odbędzie się w czwartek, 20 lipca.

Wyścigi konne w Sopocie. Prawie 30 gonitw oraz rodzinny piknik na hipodromie

Sobota i niedziela w Sopocie upłyną w atmosferze sportowej rywalizacji, rodzinnego pikniku oraz zabaw dla dzieci. W ramach zmagań odbędzie się 7 gonitw każdego dnia, w których wystartuje ponad 100 koni i 60 dżokejów. Łączna pula nagród to 26 tys. zł.

Pływanie, bieganie, jazda na rowerze. Olimpijski dystans dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Gdańsku

Szósta edycja imprezy Triathlon Gdańsk na dystansie olimpijskim wystartuje w niedzielę, 16 lipca 2017 r. W sobotę, 15 lipca odbędą się zawody dla najmłodszych.

Żeglarskie zmagania na Zalewie Kaliningradzkim. Regaty o Puchar Trzech Marszałków

Tegoroczna impreza przyciągnęła rekordową liczbę zawodników. W sportowej rywalizacji uczestniczyło około 200 żeglarzy na 53 jednostkach z Rosji, Polski i Szwecji. Udział wzięła również załoga sopockiego jachtu Alf, dowodzona przez marszałka Mieczysława Struka.

Lubisz biegać, jeździć na rowerze i maszerować z kijkami? Ta propozycja jest dla Ciebie. 10. Bieg Czterech Jezior

Już prawie 500 biegaczy i 150 rowerzystów z całej Polski zgłosiło się do jubileuszowego 10. Kociewskiego Biegu Czterech Jezior. Biuro zawodów zostanie otwarte o godz. 9.00 w sobotę 8 lipca 2017 r. na stadionie miejskim w Skórczu. – To też okazja do spędzenia aktywnie czasu całą rodziną – zachęca Ireneusz Majkowski,prezes Zarządu Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy.

Turnieje piłkarskie przy molo w Gdańsku-Brzeźnie. Weź udział w siatkówce plażowej, wygraj nagrody

Sportowe emocje, gorący piasek na plaży w Gdańsku-Brzeźnie i turnieje siatkówki plażowej, w których łączna pula nagród wynosi 20 tys. zł. Szósta edycja Nikon Cup będzie trwać do 27 sierpnia 2017 r.

Gdańskie bramy, portale i portyki. Marynistyczna wizja grodu nad Motławą w formie biegu lub marszu

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na kolejną edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w gdańskiej dzielnicy Aniołki, w niedzielę, 9 lipca 2017 r.

Górski ultramaraton nad morzem? Z Gdańska do Wejherowa przez Trójmiejski Park Krajobrazowy

Biegi górskie nad morzem? Dlaczego nie. Dla chętnych do wyboru będą trzy dystanse: 21, 47 i 80 km. Trzecia edycja City Trail odbędzie się 9 lipca 2017 r.

Rower, hulajnoga czy wózek z pociechą. Zabierz swoje kółka i kręć nimi na gdańskim stadionie

Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach to propozycja dla osób, które na co dzień korzystają z kółek poruszanych siłą własnych mięśni. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się na Gdańskim Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby w niedzielę, 2 lipca 2017 r. Udział jest bezpłatny.

Trzy kolarskie dystanse i parada rodzinna. Amatorzy kolarstwa górskiego wystartują w Krokowej

Masz rower górski? Lubisz podziwiać piękne krajobrazy? Wyjątkowy wyścig w ramach Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych odbędzie się w Krokowej w sobotę, 1 lipca 2017 r.

Bieg, jazda na rowerze, pływanie – morderczy wyścig z czasem i słabościami. Garmin Iron Triathlon Stężyca 2017

Prawie kilometr pływania, 45 km jazdy na rowerze, ponad 10 km biegu tak zapowiada się trzecia edycja cyklu Garmin Iron Triathlon. Etap ten odbędzie się w Stężycy w niedzielę, 2 lipca 2017 r.

Archiwum wiadomości