Aktualności

Kaszuby Biegają po raz ostatni w tym roku. W Przyjaźni 8 października 2017 r. spotka się ponad 600 biegaczy

Ostatni bieg jubileuszowej 5. edycji cyklu Kaszuby Biegają 2017 wystartuje o godz. 13.00 z terenu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni.

Spełni się marzenie młodych sportowców. Otwarcie hali sportowej przy OSW nr 2 w Wejherowie

Po 96-latach Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie doczeka się nowoczesnego obiektu sportowego. Otwarcie wielofunkcyjnej hali sportowej odbędzie się w piątek, 29 września 2017 r., o godz. 14.00. Uroczystość będzie połączona z obchodami Międzynarodowego Tygodnia Głuchych, który przypada na koniec września.

Studenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego będą mieli nowoczesne centrum sportu. Co się w nim znajdzie?

Nowa hala sportowa z parkingiem podziemnym, boiska do futsalu, piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki oraz sale ćwiczeń będą zlokalizowane na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Koszt inwestycji to prawie 19 mln zł.

Crossfit, pokazy nurkowania i szkolenie artyleryjskie. Nietypowe pożegnanie lata w twierdzy Wisłoujście

To już ostatnie dni otwarcia twierdzy Wisłoujście, która zostanie zamknięta dla zwiedzających 1 października 2017 r. Muzeum Historyczne Miasta Gdańska planuje zakończyć sezon turystyczny w sobotę, 30 września, w niecodzienny sposób. Impreza będzie miała miejsce zarówno na lądzie, jak i pod wodą.

Dwa dystanse do wyboru – 28 km lub 56 km. Amatorzy kolarstwa górskiego będą rywalizować w Stężycy

Wzgórza i morenowe pagórki, a także mnóstwo mniejszych i większych jezior, które zapewniają niezapomniane widok. Stężyca jest drugim przystankiem cyklu Garmin MTB Series. Kolarskie zmagania już w niedzielę, 1 października 2017 r. Na chętnych czekają dwa dystanse mini – ok. 28 km oraz maxi – ok. 56 km.

Kolarstwo górskie na najwyższym poziomie. Wielki finał maratonów MTB w Kwidzynie

Najlepsi zawodnicy sezonu Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych MTB we wszystkich kategoriach, a także zwycięzcy Pucharu Polski zostaną ogłoszeni w Kwidzynie, w sobotę, 30 września 2017 r.

Biegi przełajowe w największych polskich miastach. Grand Prix City Trail nie tylko w Trójmieście

11 miast, 6 miesięcy i 66 biegów – każdy na dystansie 5 km. Dodatkowo zawody dla dzieci i młodzieży. Tak można opisać zawody Grand Prix City Trail. Pierwszy bieg w Gdańsku odbędzie się w niedzielę, 1 października 2017 r.

Kto wygra cykl Garmin MTB Series? Kolarstwo górskie na Kaszubach

Jesteś miłośnikiem kolarstwa? Masz rower górski? Garmin MTB Series startuje w Wejherowie, w niedzielę, 24 września 2017 r. Dla chętnych do wyboru dwa dystanse – 25 i 50 km.

Regaty w Sopocie. Karamarany i łódki jednokadłubowe będą rywalizować o mistrzowskie tytuły

Mistrzostwa Polski katamaranów F18 i Open oraz regaty o Puchar Uczniowskiego Klubu Sportowego Navigo odbędą się w Sopocie 23-24 września 2017 r.

Maszeruj lub biegaj – wybierz to, co lubisz. Weź udział w imprezie na orientację na Strzyży

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 12. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się na gdańskiej Strzyży w sobotę, 23 września 2017 r.

Kryształowe Żagle czekają. Zgłoś kandydata do konkursu dla najlepszych żeglarzy

Jedenastu laureatów w dziewięciu kategoriach – tak zapowiada się tegoroczna edycja Kryształowego Żagla. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne. Kandydatów można zgłaszać do poniedziałku, 2 października 2017 r.

Bądź kobietą aktywną. Rozpoczynaj niedzielę treningiem. TriMama budzi Gdańsk

Rozgrzewka, bieg i marszobieg to nowa propozycja Gdańskiego Ośrodka Sportu. Cotygodniowe treningi pod hasłem TriMama budzi Gdańsk poprowadzi Natalia Wodyńska-Stosik. Udział w nich jest bezpłatny. Zajęcia rozpoczynają się w niedzielę, 17 września 2017 r.

Archiwum wiadomości