Aktualności

Trzy trasy piesze i jedna do biegania. Sprawdź swoje umiejętności podczas rywalizacji na Przymorzu

Chcesz zdrowo, aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie i pozbyć się zbędnych kilogramów? Przy okazji możesz nauczyć się czytać mapy. Swoje umiejętności sprawdzisz podczas rywalizacji 31 marca 2019 r. Park Regana czeka na ciebie!

Pomorskie Sztormy 2018 przyznane! Zobacz, kto został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie [ZDJĘCIA]

Tegoroczne Sztormy powędrowały do jedenastu laureatów z Pomorza. O czterech zwycięzcach zadecydowali czytelnicy „Gazety Wyborczej" w drodze głosowania. Pozostałe statuetki przyznały kapituły złożone z dziennikarzy i niezależnych ekspertów. Wręczenie nagród odbyło się 27 marca 2019 roku w Muzeum Emigracji w Gdyni.

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert – imprezy sportowe

Informujemy o rozstrzygnięciu przez Zarząd Województwa Pomorskiego, uchwałą nr 270/33/19 z dnia 26 marca 2019 r., otwartego konkursu ofert (ogłoszonego uchwałą nr 1304/7/18 Zarządu Województwa Pomorskiego z dnia 18 grudnia 2018 r.) pod nazwą Wspieranie realizacji imprez sportowych i innych form aktywności w województwie pomorskim w roku 2019.

Po Gaju Gutenberga czas na Niedźwiednik. Dzielnicowy Harpuś już w najbliższą niedzielę

Dzielnicowa Impreza na Orientację to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do zdrowej aktywności na świeżym powietrzu. Harpuś na Niedźwiedniku w niedzielę, 17 marca 2019 r.

Przed nami turniej piłkarski Beniaminek Cup 2019. To już siódma edycja międzynarodowej imprezy

VII Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców zostanie zorganizowany 1-3 marca 2019 r. w Starogardzie Gdańskim. Rozgrywki toczyć się będą w kategorii wiekowej U-9, czyli uczestniczyć w nich będą chłopcy z rocznika 2010.

Stypendia marszałka dla 50 najlepszych młodych sportowców z Pomorza. Są wśród nich m.in. żeglarze, szermierzy i gimnastycy

Marszałek Mieczysław Struk wręczył sportowcom decyzje stypendialne 26 lutego 2019 r. To 50 osób, które osiągają sukcesy w różnych dziedzinach sportu. Wsparcie będzie wypłacane przez 10 miesięcy. Łącznie na stypendia sportowe Zarząd Województwa Pomorskiego przeznaczył ponad 220 tys. zł.

Jesteś miłośnikiem czytania map? W niedzielę weź udział w Harpusiu we Wrzeszczu

Dla uczestników aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu są do wyboru cztery trasy o różnych stopniach trudności. Każdy, kto wystartuje 3 marca 2019 r., znajdzie odpowiednią dla siebie kategorię.

Jak i przyjemnie spędzić niedzielę? Tylko na Parkowych Grach na Orientację na Wroniej Górze

Znasz się na mapach? Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Przyjedź w niedzielę, 24 lutego 2019 r. do na gdańskie Aniołki i wystartuj w Rodzinnych Grach parkowych na Orientację.

Do pracy w Gdyni jeździsz rowerem? Zgłoś się do konkursu i wygrywaj rowerowe śniadania oraz gadżety

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji gdyńskiego konkursu „Do pracy jadę rowerem". Akcja startuje 4 marca 2019 r., ale już teraz można zgłaszać firmy, których pracownicy dojeżdżają do pracy na rowerze. W nagrodę będą otrzymywać śniadania, rowerowe gadżety, a w finale nawet 500 zł.

Gimnastyka dla chorych na raka. Zajęcia w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni

Jesteś w trakcie leczenia onkologicznego? A może niedawno skończyłeś terapię? Jeśli chcesz odzyskać dawną formę, to Szpitale Pomorskie przygotowały ofertę dla pacjentów chorych na raka. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 lutego 2019 r.

Ferie na pływalni dla uczniów i rodzin. Wstęp już od złotówki

Dla chętnych do dyspozycji są cztery baseny w różnych dzielnicach Gdańska. Dzieci za wejście zapłacą tylko złotówkę, a wstęp dla rodziny kosztuje pięć złotych. Można też wziąć udział w zajęciach zimowej szkoły ratownictwa lub hokeja podwodnego.

Najstarszy i największy cykl zawodów też na Pomorzu. Zapisy na 8. Garmin Iron Triathlon 2019 trwają

Lubisz biegać, pływać czy jeździć na rowerze? Jesteś amatorem, a może jesteś maratończykiem? Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności, zapisz się i weź udział w ósmej już edycji zawodów triathlonowych. W województwie pomorskim odbędą się w Stężycy 29 czerwca 2019 r.

Archiwum wiadomości

Aktualności