Aktualności

Biegi przełajowe w Gdańsku. Trzecia seria Grand Prix City Trail już w niedzielę

Ścieżki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku w okolicach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu staną się miejscem sportowych zmagań zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Dystans tradycyjnie wynosi 5 km. Biegi w niedzielę, 26 listopada 2017 r.

Piesze wędrówki, a może bieganie? Impreza na orientację na Przymorzu już w najbliższą niedzielę

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 15. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się na gdańskim Przymorzu w niedzielę, 19 listopada 2017 r.

Potrafisz posługiwać się mapą? Lubisz leśnie wędrówki? Harpuś już w niedzielę

Kolejna z cyklu dzielnicowych imprez na orientację odbędzie się w niedzielę, 5 listopada 2017 r. Tym razem miłośnicy posługiwania się mapą i kompasem spotkają się w Gdańsku- Wrzeszczu.

Starty na medal panczenistów GKS Stoczniowiec. Gdański klub w czołówce

Ola Goss i Marcin Bachanek wicemistrzami Polski seniorów w rozegranym w Tomaszowie Mazowieckim czempionacie kraju w łyżwiarstwie szybkim na długim torze w wieloboju i na dystansach. GKS Stoczniowiec okazał się najlepszym klubem w łącznej klasyfikacji punktowej, dodatkowo, łyżwiarze ze Stoczniowca zdominowali młodzieżowe mistrzostwa kraju.

Zabawa dla 40 babskich załóg. Jazda gokartami, zmiana koła na czas i konkurs wiedzy o motoryzacji

To tylko część konkurencji, na jakie mogą liczyć uczestniczki rajdu kobiet w Sopocie. Babski Rajd odbędzie się w sobotę 28 października 2017 r.

Druga seria biegów przełajowych. Tym razem czas na sportowe zmagania w Gdyni

Dla zawodowców i amatorów ten san dystans. Każdy przebiegnie 5 km. Mogą brać udział zarówno dorośli, jak i dzieci. To już drugi bieg z cyklu Grand Prix City Trail. Odbędzie się Gdyni w niedzielę, 29 października 2017 r.

Mapa wskaże kierunek. Maszeruj lub biegaj. W Gdyni wybierz, co lubisz

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 14. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w Gdyni-Karwinach w niedzielę, 29 października 2017 r.

Amatorskie drużyny piłkarskie zagrają na boisku na Zaspie. Kibicuj i zobacz, kto tym razem wygra Do Przerwy 0:1?

Jesienna edycja sportowych zmagań dzikich drużyn piłkarskich z cyklu Do Przerwy 0:1 odbędzie się na boisku przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku sobotę, 21 października 2017 r. W rywalizacji będą uczestniczyć sześcioosobowe zespoły.

Energetyczna zumba i bieg alejkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana. 9.edycja Gdańsk biega

Bieg po plaży, zdjęcia z fotobudki, grochówka lub barszcz to tylko niektóre z atrakcji, z których będzie można skorzystać w ramach IX edycji Gdańsk biega. Wydarzenie na dystansach 3,3 i 6 km odbędzie w niedzielę, 22 października 2017 r.

W poszukiwaniu punktów kontrolnych z mapą przez Szemud. 54. Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan

Górki, jeziora i pomniki przyrody ożywionej to tylko niektóre z punktów kontrolnych na mapie tegorocznego Harpaganu. Rajd odbędzie się w Szemudzie w dniach 20-22 października 2017 r.

Szybcy i Wściekli w Pszczółkach. Przyjedź na Autodrom Pomorze i dowiedz się kim są najlepsi drifterzy w Polsce

Zawody Drift Open na Autodromie Pomorze w Pszczółkach już 14 i 15 października. Zobacz najbardziej widowiskowy sport samochodowy i przejedź się DriftTAXI.

Jesteś fanem pieszych wędrówek, a może lubisz biegać? W najbliższą niedzielę impreza na orientację w Jelitkowie

Bractwo Przygody Almanak zaprasza na 13. edycję Trójmiejskich Gier Parkowych, która odbędzie się w Gdańsku-Jelitkowie w niedzielę, 15 października 2017 r.

Archiwum wiadomości