Aktualności

Sopot Catamaran Cup. Korzystaj z uroków plaży, opalaj się i kibicuj

Sześć wyścigów i parada katamaranów w Sopocie już 16 i 17 czerwca 2018 r. To kolejna impreza zaliczana do pucharu Polski katamaranów.

Piłkarskie emocje nie tylko w Rosji. Kilkaset młodych piłkarzy zagra w międzynarodowym turnieju w Przechlewie

Młodzieżowe drużyny piłkarskie z Polski i Litwy wystąpią w GoodValley Cup w Przechlewie. Zmagania będą rozgrywane w kilku grupach rocznikowych. Do tego będzie piknik rodzinny i atrakcje dla całych rodzin.

Weź udział w II Żeglarskiej Paradzie Świętojańskiej. Zapisy trwają

30 jachtów i ponad 150 żeglarzy przepłynie wieczorem 23 czerwca 2018 r. wzdłuż gdyńskiego bulwaru i plaży w efektownej II Żeglarskiej Paradzie Świętojańskiej. Wydarzenie jest częścią obchodów Święta Morza.

Przez lasy i doliny Pomorza. Rowerowy maraton w Trąbkach Wielkich

Po raz pierwszy w historii w Trąbkach Wielkich zagości Vienna Life Lang Team Maraton. Wyścig bezdrożami w gminie Trąbki Wielkie już 16 czerwca 2018 r. Będą trzy trasy do wyboru oraz liczne rowerowe atrakcje dla całej rodziny.

Kibicuj podczas regat. Żeglarski puchar Polski na wodach Zatoki Gdańskiej

Trzy wyścigi Polaków, Szwedów, Niemców i Rosjan w trzech klasach oraz koncerty szantowe – tak zapowiada się najbliższy weekend w Gdańsku. Sportowe zmagania na wodach Zatoki Gdańskiej odbędą się 16 i 17 czerwca 2018 r. już po raz dwunasty.

Najwybitniejsi jeźdźcy z całego świata, piękne konie i Puchar Narodów. Prestiżowe wyścigi konne w Sopocie

Zawody konne CSIO 5* znalazły się w Pierwszej Dywizji europejskich rozgrywek Pucharu Narodów. Oznacza to, że Sopot znalazł się w prestiżowym gronie 8 miast, w których można zdobyć tę nagrodę. Międzynarodowe Zawody w Skokach CSIO 5* będzie można oglądać na sopockim hipodromie między 14 a 17 czerwca 2017.

Chcesz sprawdzić, czy zdasz egzamin na prawo jazdy? Odwiedź Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w dniu otwartym

Zabytkowe pojazdy, motocykle żużlowe, tor rolkowy oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Dzień otwarty w gdańskim i gdyńskim PORD odbędzie już 9 czerwca 2018 r. Będzie można sprawdzić swoją wiedzę, spróbować zdać egzamin na prawo jazdy i porozmawiać ze specjalistami z zakresu ruchu drogowego.

Sprawdź, jak orientujesz się w terenie – pieszo lub na rowerze. Wakacyjny Tułacz 2018

Potrzebujesz tylko mapy, kompasu i wytrwałości. Do wyboru będzie pięć tras o różnej długości, w tym jedna rowerowa. Wakacyjny Tułacz startuje 16 czerwca 2018 r. z Leśniewa (gm. Puck).

Politycy, dziennikarze, sportowcy. Wszyscy zagrają razem dla dziecięcego hospicjum. Wielki mecz charytatywny na gdańskim stadionie

Występy artystyczne i liczne atrakcje dla dzieci. Do tego wielkie sportowe emocje. Wszystko, aby pomóc Pomorskiemu Hospicjum dla dzieci. Koniecznie przyjdź w sobotę 26 maja 2018 r.na Stadion Energa Gdańsk.

Tytuł naukowy z kolarstwa? W wyścigu KaszebeRunda 2018 możesz zostać magistrem, doktorem lub profesorem

Pasjonaci kolarstwa i amatorzy turystyki rowerowej będą ścigać się w niedzielę 27 maja 2018 r. na trzech trasach: 225 km, 125 km i 65 km. Wszystkie trasy zaczynają się i kończą w Kościerzynie.

Ten weekend w Gdańsku będzie należeć do rowerzystów. Czesław Lang zaprasza na wyścig szosowy i górski maraton

W sobotę, 26 maja rowerzyści wyjadą na ulice Gdańska, a w niedzielę 27 maja będą walczyć w lasach i na wzgórzach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego

Lubisz aktywnie spędzać czas? Weź swoje dzieci i wystartuj w rywalizacji gdańszczan

Bieg przez mini płotki, skok w dal, rzut do celu, strzał piłką nożną do bramki to tylko niektóre ze sportowych propozycji przygotowane dla młodszych i nieco starszych gdańszczan. Rywalizacja zespołowa i indywidualna odbędzie się w niedzielę, 20 maja 2018 r. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Archiwum wiadomości