Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Kultura
Słupsk. “Szczęśliwy senior” – spotkanie w Teatrze Lalki Tęcza [RELACJA]

Słupsk. “Szczęśliwy senior” – spotkanie w Teatrze Lalki Tęcza [RELACJA]

Konferencja Szczęśliwy senior w Słupsku

 

Jak pielęgnować wspomnienia?
Warsztat poprowadzi dziennikarka „Wysokich Obcasów”, a także coacherka i trenerka Aga Kozak. Zajęcia będą dotyczyć szczęścia.

Zdaniem trenerki, jesteśmy szczęśliwsi, jeśli pielęgnujemy wspomnienia. Powinniśmy znajdować czas na to, żeby je odświeżyć, spisać oraz opowiedzieć je w odpowiedni sposób. W dzisiejszym zabieganym świecie bywają one kompasem dla następnych pokoleń, mogą też zmienić sposób, w jaki my sami myślimy o sobie i naszym życiu.

Uczestnicy warsztatu postarają się odpowiedzieć na następujące pytania: jak znaleźć te szczęśliwe chwile? Jak je pielęgnować i przekazywać, żeby nie było nudno – nam i naszym bliskim? Jak budować siebie – swoją tożsamość – i nasze plany na przyszłość ze wspomnień?

Gościem specjalnym spotkania z seniorami będzie DJ Wika – Wirginia Szmyt, działaczka społeczna zaangażowana w sprawy seniorów, a także prawdopodobnie najstarsza didżejka w Polsce, która opowie, jak zachować zdrowotność w podeszłym wieku.

Ponadto seniorzy będą mogli skorzystać z lekcji tańca, którą zorganizujemy w ramach wydarzenia.

Warsztat „Szczęśliwy Senior” rozpocznie się w środę 2 października o godz. 11 w Teatrze Lalki Tęcza przy ul. Waryńskiego 2 w Słupsku.

Wydarzenie organizuje „Gazeta Wyborcza Trójmiasto” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Program wydarzenia

Relacja trojmiasto.wyborcza.pl

Relacja

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.