Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Bez kategorii
Referat płatności Osi 4

Referat płatności Osi 4

Referat płatności Osi 4

  • Kierownik:

Aleksandra Liszewska

tel. 58 32 68 483 ; a.liszewska@pomorskie.eu; pokój nr 316
 

Zespół ds. Osi 4 Leader PROW

  • Koordynator:

Anna Kujawa

tel. 58 32 68 376; a.kujawa@pomorskie.eu; pokój nr 316

  • Andrzej Białkowski

tel. 58 32 68 382; a.bialkowski@pomorskie.eu; pokój nr 310

  • Małgorzata Motus

tel. 58 32 68 392; m.motus@pomorskie.eu; pokój nr 310

  • Joanna Lewandowska

tel. 58 32 68 378; j.lewandowska@pomorskie.eu; pokój nr 310

  • Małgorzata Grabowska

tel. 58 32 68 392; m.grabowska@pomorskie.eu; pokój nr 310

  • Grażyna Bistron-Seyda

tel. 58 32 68 413; g.bistron@pomorskie.eu; pokój nr 3

 

Zespół ds. Osi 4 PO RYBY

  • Koordynator:

Agnieszka Chomicz
tel. 58 32 68 415; a.chomicz@pomorskie.eu; pokój 312

  • Emilia Świlska

tel. 58 32 68 376; e.swilska@pomorskie.eu; pokój nr 312

  • Ewelina Rapiej

tel. 58 32 68 415; e.rapiej@pomorskie.eu; pokój nr 312

  • Magdalena Rutkowska

tel. 58 32 68 376; m.rutkowska@pomorskie.eu; pokój nr 312

 

 

 

 

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.