Gospodarka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/10/webinar-5220470_1920.jpg Projekty B+R. Jak je prowadzić i sfinansować? Webinar Banku Gospodarstwa Krajowego

Projekty B+R. Jak je prowadzić i sfinansować? Webinar Banku Gospodarstwa Krajowego

For. pixabay.com
30.10.2020
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
30.10.2020

Myślisz o prowadzeniu projektów B+R? Poznaj konkretne rozwiązania i dowiedz się o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego. Nie czekaj i zapisz się już dziś. Webinar odbędzie się w poniedziałek, 9 listopada 2020 r.

 

Webinar „Projekty B+R – jak przygotować się do współpracy z uczelnią” rozpocznie się o godzinie 11.00.

 

Spotkanie on-line

Webinar jest organizowany przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Spotkanie jest dedykowane pomorskim przedsiębiorcom, którzy zainteresowani są sektorem B+R. Szczególnie zapraszamy tych, którzy działają w ramach Inteligentnych Specjalizacji Pomorza. Co ważne, wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają na wyłączność specjalny e-book dotyczący poruszanych zagadnień.

 

O czym będzie mowa?

Wśród poruszanych zagadnień będą omówione między innymi dostępne na Pomorzu dłużne i kapitałowe formy finansowania. – Ale poruszone będą także kwestie związane z podejmowaniem współpracy z uczelniami. Pokazane będą również konkretne przykłady projektów B+R, które okazały się sukcesem. Prowadząca spotkanie, Małgorzata Nadziejko wyjaśni też uczestnikom, co dzieje się z wypracowaną własnością intelektualną po zakończeniu projektu.

 

Udział jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy przez formularz.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.