Gospodarka
Porozmawiajmy o ekologii, przyszłości i zeroemisyjności. Debata o wyzwaniach dla biznesu

Porozmawiajmy o ekologii, przyszłości i zeroemisyjności. Debata o wyzwaniach dla biznesu

Fot. pixabay.com
06.10.2021
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
06.10.2021

Jakie wyzwania klimatyczne stoją przed przedsiębiorcami? Kto ma ponieść koszty transformacji energetycznej? To tylko niektóre z zagadnień, nad którymi zastanawiać się będą eksperci i przedsiębiorcy. Debata „Zielona Transformacja – wyzwania dla biznesu” już za tydzień, w środę, 13 października 2021 r.

Rejestracja uczestników do 12 października 2021 r.

Debata w Olivia Tower

Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu konferencji w sprawie przyszłości Europy. To cykl spotkań, debat i dyskusji na temat wyzwań i priorytetów, jakie stoją przed Unią Europejską. Chodzi tu między innymi o kwestie związane z wyzwaniami klimatycznymi. Podczas debaty w Olivia Business Centre uczestnicy będą zastanawiać się nad wyzwaniami dla biznesu, jakie niesie za sobą tzw. zielona transformacja. Prelegenci postarają się znaleźć odpowiedź na pytanie o koszty transformacji oraz kto ma je ponieść. Omówiona zostanie również kwestia klimatycznej odpowiedzialności biznesu, czy jest ona zmianą świadomą, czy tez może jedynie wymuszoną przez prawo i oczekiwania konsumentów. Co istotne, wnioski z konferencji będą wykorzystane do przygotowania raportu o przyszłości UE, który będzie wsparciem dla prac legislacyjnych unijnego prawodawstwa.

Informacje praktyczne

Debata odbędzie się w środę 13 października 2021 r. w Sky Club w biurowcu Olivia Tower, Olivia Business Centre. Początek o godzinie 12.00. Warunkiem uczestnictwa jest uprzednia rejestracja na portalu Evenea. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.