Praca
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/02/woman-5829666_1920.jpg Pielęgniarki pilnie poszukiwane do szpitala w Słupsku. Placówka oferuje atrakcyjne warunki

Pielęgniarki pilnie poszukiwane do szpitala w Słupsku. Placówka oferuje atrakcyjne warunki

Fot. Pixabay.com
23.02.2021
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
AUTOR
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
23.02.2021

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku potrzebuje pielęgniarek i pielęgniarzy na wszystkich oddziałach, także covidowych. Kandydat zostanie zatrudniony na umowę o pracę lub cywilno-prawną.

Obecnie w słupskim szpitalu pracuje ponad 600 pielęgniarek i pielęgniarzy.

Atrakcyjna oferta pracy

Szpital proponuje dowolną formę zatrudnienia tzn. na etat lub umowę cywilno-prawną oraz stawkę godzinową zgodną z posiadanymi kwalifikacjami. Prowadzi też z kandydatami do pracy indywidualne negocjacje. Ponadto, placówka zapewnia rekompensatę finansową za okres izolacji, kwarantanny lub innej nieobecności chorobowej do 20 dni. Co ważne, personel zatrudniony na umowy cywilno-prawne ma zagwarantowane dodatkowe 21 dni w roku odpoczynku od pracy.

– Kandydatom proponujemy elastyczny grafik pracy, aby mogli łączyć swoje obowiązki nawet jeśli pracują w innych miejscach – podkreśla naczelna pielęgniarka słupskiego szpitala Jeanette Tankielun. –  Atutem pracy w naszym szpitalu jest też nowoczesna infrastruktura, świetny sprzęt i doświadczenie zatrudnionych tu osób, które chętnie dzielą się wiedzą z młodymi pracownikami – zachęca kandydatów Tankielun.

– Szczególnie zapraszamy personel pielęgniarski pracujący w POZ, domach pomocy społecznej, zakładach opiekuńczo-leczniczych i pracowników emerytowanych – dodaje wiceprezes szpitala Anetta Barna-Feszak.

Praca także z pacjentami zakażonymi SARS CoV-2

Słupski szpital zatrudni także pielęgniarki i pielęgniarzy do pracy w oddziałach covidowych. Placówka gwarantuje wszelkie środki ochrony osobistej i zaznacza, że praca w kombinezonach ochronnych nie przekracza trzech godzin, po czym pracownik ma prawo do odpoczynku.

– Osobom, które zdecydują się na pracę w tych wyjątkowych warunkach, gwarantujemy oprócz innych benefitów dodatkowe świadczenie pieniężne w wysokości 100 procent stawki – namawia prezes szpitala Andrzej Sapiński.

Na oddziały covidowe szczególne pożądane są osoby posiadające kurs anestezjologii i intensywnej terapii.

Osoby zainteresowane pracą w słupskim szpitalu proszone są o kontakt z:

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.