Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Otwarcie III naboru w Europie Środkowej

Otwarcie III naboru w Europie Środkowej

Zgodnie z decyzją Komitetu Monitorującego (podjętą podczas ostatniego posiedzenia – 21 i 22 czerwca br. we Wiedniu), trzeci nabór w programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020 zostanie przeprowadzony w okresie 21 września 2017 r. – 25 stycznia 2018 r.

Nabór będzie miał ograniczony zakres tematyczny. Szczegóły są dostępne w załączniku.

Pakiet aplikacyjny (podręcznik beneficjenta z aneksami, ogłoszenie o naborze oraz instrukcja do formularza aplikacyjnego) jest dostępny tutaj. Więcej szczegółów możecie Państwo znaleźć na stronie.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia konferencji w Berlinie (21-22 września br.), podczas której świętowane będzie 20 lat współpracy regionów Europy Środkowej, która rozpoczęła się programem Interreg IIC CADSES, a obecnie jest wspierana przez Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Spotkanie to będzie również okazją do dyskusji na temat współpracy po 2020 roku. Podczas konferencji zostanie ogłoszone otwarcie trzeciego naboru projektów w programie.

Agenda konferencji

Wideo transmisja będzie dostępna na kanale Interreg CENTRAL EUROPE.

Przypominamy, że 10 października br. w Warszawie Ministerstwo Rozwoju organizuje seminarium informacyjno-szkoleniowe przygotowujące polskie instytucje do 3. naboru projektów Interreg Europa Środkowa. Więcej informacji tutaj.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.