Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Turystyka
Niezbędnik leśnego wędrowca

Niezbędnik leśnego wędrowca

Specjalnie przygotowane infografiki pomogą odpowiednio się przygotować do leśnej wycieczki. Niezbędnik składa się z dwóch części : „Wycieczka do lasu – jak się przygotować”, która ułatwi spakowanie plecaka i sprawi, że o niczym nie zapomnicie, Wycieczka do lasu – jak spędzić tam czas?”. Pierwsza jest wskazówka, co należy zabrać do plecaka, aby o niczym nie zapomnieć. Druga natomiast jest zbiorem pomysłów na spędzenie czasu w lesie.  Obie części zawierają także także zasady korzystania z lasów.

Podczas leśnych eskapad istotne jest przede wszystkich bezpieczeństwo – zarówno wędrowców, jak i mieszkańców lasów.

Dostępna jest także wersja edytowalna, dla organizatorów wycieczek, aby zaznaczyć wybrane pola, np. nazwę nadleśnictwa, wpisać kontakt do leśniczego i Straży Leśnej oraz wysłać je uczestnikom wycieczki.

Pobierz 
1. Wycieczka do lasu – jak spędzić czas ?
2. Wycieczka do lasu grafiki.zip

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.