Gospodarka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/05/europe-1395916_1280.jpg Flaga UE. Fot. Greg Montani na Pixabay

Nie masz planów na weekend? Przyjdź na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Fot. pixabay.com
06.10.2022
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
06.10.2022

DOFE to wyjątkowa okazja, aby poznać inwestycje i projekty realizowane w Polsce i współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Atrakcji nie zabraknie również i na Pomorzu. Będą między innymi warsztaty, szkolenia czy możliwość zwiedzenia ciekawych obiektów

Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędą się 7-9 października 2022 r.

Setki wydarzeń

Inwestycje współfinansowane ze środków Unii Europejskiej znaleźć można wszędzie. To zarówno projekty infrastrukturalne, jak i te związane z działaniami społecznymi. Dni Otwarte Funduszy Europejskich to doskonała okazja do ich poznania. Będzie można uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach, porozmawiać z ekspertami, odwiedzić parki, muzea, zamki, ogrody botaniczne, uczestniczyć w festynach, grach terenowych i zawodach sportowych na świeżym powietrzu. A dla wytrwałych będą również koncerty i imprezy w plenerze.

Gdzie znaleźć atrakcje?

W naszym regionie zorganizowanych zostanie wiele ciekawych wydarzeń i każdy znajdzie coś dla siebie. Na stronie Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest specjalna wyszukiwarka. Wystarczy wybrać interesujący nas dzień, region czy kategorię wydarzenia i sprawdzić, co dzieje się w naszej okolicy.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.