Gospodarka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/05/129_ForumPrzedsiebiorstw2019_s.jpg Największe Pomorskie spotkanie małych i średnich firm. Forum Przedsiębiorstw w Gdyni

Największe Pomorskie spotkanie małych i średnich firm. Forum Przedsiębiorstw w Gdyni

Fot. mat. ARP
08.05.2024
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
08.05.2024

Trzy bloki tematyczne, liczne panele dyskusyjne i warsztaty. A wszystko to uzupełnione przez komentarze ekonomiczne i polityczne zaproszonych ekspertów. Tak jest każdego roku na Forum Przedsiębiorstw, czyli na największym regionalnym spotkaniu gospodarczym.

Właśnie rozpoczyna się 19. edycja wydarzenia.

Spotkanie w Gdyni

Tradycyjnym miejscem spotkania jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni. Biorą w nim udział zarówno małe i średnie firmy jak też przedstawiciele wielkich korporacji o międzynarodowym zasięgu. Gdyńskie spotkanie jest okazją do poznania praktycznych aspektów prowadzenia biznesu oraz wzajemnej wymiany doświadczeń. Zaproszeni goście chętnie dzielą się swoją wiedzą i aktualnymi informacjami z biznesowych rynków.

Forum Przedsiębiorstw 2024

Organizatorzy zapowiadają wyjątkowy dobór prelegentów i tematów. Spodziewajcie się wybitnych osobistości świata biznesu i nie tylko.

– Będziemy rozmawiali o tym, co ważne dla przedsiębiorców z Pomorza. Do udziału w konferencji zapraszamy przedsiębiorców i menedżerów z naszego regionu, którzy szukają inspiracji i aktualnej wiedzy – zaprasza Leszek Bonna, wicemarszałek województwa pomorskiego.

Forum organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza to jedna z najpopularniejszych konferencji dla przedsiębiorców w województwie pomorskim.

– Warto też dodać, że to właśnie ARP z sukcesem promuje gospodarkę regionu w Polsce i na całym świecie i to właśnie dzięki tej agencji przyciągamy na Pomorze kolejnych, nowych inwestorów – dodaje Bonna.

Jak co roku program jest bardzo bogaty.

Jakie tematy będą omawiane podczas Forum?

Podczas sesji głównej będzie można wysłuchać między innymi komentarza dotyczących aktualnej sytuacji ekonomicznej czy geopolitycznej. Przedstawi go Jerzy Hausner, z Ośrodka Studiów Wschodnich. Z kolei ekspert z Forum Energii skomentuje zagadnienia związane z transformacją energetyczną. Przewidziane są trzy bloki tematyczne. Będą poświęcone: nowym technologiom w sferze MSP, rozwoju kompetencji MSP oraz blok poświęcony rozwojowi osobistemu. W każdym z trzech bloków tematycznych po przerwie będzie moderowany networking.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.