Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Edukacja i sport
Marszem lub biegiem. Weź mapę, wybierz trasę i odkryj zakątki gdańskiej dzielnicy

Marszem lub biegiem. Weź mapę, wybierz trasę i odkryj zakątki gdańskiej dzielnicy

Fot. facebook.com/parkoweBnO

Kolejne Rodzinne Parkowe Gry na Orientację odbędą się na gdańskim Chełmie. Okazja do sprawdzenia swoich umiejętności czytania map już w najbliższą niedzielę 12 lipca 2020 r.

 

Tradycyjnie przygotowane zostały cztery trasy. Baza zawodów znajdować się będzie na boisku OSiR.

 

O co chodzi?

Zasady imprezy są bardzo proste. Na starcie każdy uczestnik dostaje mapę z zaznaczonymi punktami, które trzeba odnaleźć. Ważne jest, aby dokonać tego w wyznaczonej kolejności. Najważniejsze jednak w Grach Parkowych na Orientację jest to, że niekoniecznie musimy … biegać. To bardzo dobra okazja, aby wybrać się na spacer całą rodziną – z dzieckiem, a nawet z babcią, bo przede wszystkim liczy się dobra zabawa na świeżym powietrzu. Startować można indywidualnie lub grupowo. Na zawodników czekają 4 trasy.

 

Program imprezy

9.30-12.30 praca biura zawodów.

10.00-12.30 start drużyn zgłoszonych internetowo (z zarezerwowanymi mapami) i drużyn zgłoszonych na miejscu (w ramach puli map rezerwowych). Minuty startowe przydzielane będą na starcie zgodnie z kolejnością rejestracji uczestników na sekretariacie.

14.00 godzina zamknięcia mety

14.00-15.00 planowane zbieranie punktów.

Formularz zgłoszeniowy i dodatkowe informacje na stronie Parkowych Gier na Orientację.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.