Praca
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/06/coronavirus-g19bff86b8_1920.jpg Lekarze poszukiwani! Przychodnia w Ustce zatrudni do POZ

Lekarze poszukiwani! Przychodnia w Ustce zatrudni do POZ

Fot. Pixabay.com
07.06.2022
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
AUTOR
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
07.06.2022

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku poszukuje osób chętnych do pracy w poradni podstawowej opieki zdrowotnej. Chodzi o lekarzy medyczny rodzinnej. Przychodnia zacznie przyjęcia pacjentów, jak tylko dostanie zgodę NFZ.

POZ przy słupskim szpitalu to rozszerzenie oferty opieki zdrowotnej dla mieszkańców miasta i regionu.

Ustka szuka lekarzy

Przychodnia znajduje się w budynku szpitalnym przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce. Pomieszczania są w pełni wyposażone i gotowe do przyjęcia pacjentów. Aby uruchomić przychodnię szpital w Słupsku musi otrzymać zgodę Narodowego Funduszu Zdrowia na działalność. Zgłoszenie już zostało wysłane, teraz czas na decyzję.

 –  Obecna sytuacja kadrowa pozwoli na uruchomienie usteckiej przychodni POZ w ograniczonym zakresie godzinowym. Dla rozszerzenia działalności przychodni potrzebne jest zatrudnienie większej liczby lekarzy – tłumaczy rzecznik szpitala Marcin Prusak.

Dlatego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku od dłuższego czasu stara się zatrudnić lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji do nowej przychodni POZ.

– Gwarantujemy dogodną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, urlopy szkoleniowe i benefity pozapłacowe – dodaje Prusak.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Weroniką Dułak, kierownikiem Działu Kadr i Płac, tel. 059 84 60 624, e-mail: w.dulak@szpital.slupsk.pl lub z dr. Jarosławem Feszakiem, pełnomocnikiem ds. zatrudnienia personelu medycznego, tel. 668 662 476. e-mail: jarekfeszak@gmail.com.

Nowoczesny POZ

Nowa przychodnia POZ w Ustce jest jednostką nowoczesnego, wielospecjalistycznego szpitala na III poziomie referencyjności. Mieści się w atrakcyjnej części uzdrowiska. Działa w nowo wyremontowanym budynku szpitala. Jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, zatrudnia wykwalifikowany personel pielęgniarski, posiada własny parking i zaplecze socjalne, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.