Zdrowie
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/01/młoda-lekarka.jpg Lekarze i pielęgniarki poszukiwani. Nowa przychodnia POZ w słupskim szpitalu szuka pracowników

Lekarze i pielęgniarki poszukiwani. Nowa przychodnia POZ w słupskim szpitalu szuka pracowników

Fot. Pixabay.com
26.01.2021
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
AUTOR
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
26.01.2021

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku poszukuje osób chętnych do pracy w nowej przychodni podstawowej opieki zdrowotnej. POZ ma ruszyć już wiosną.

POZ przy słupskim szpitalu to rozszerzenie oferty opieki zdrowotnej dla mieszkańców miasta i regionu. Rusza już wiosną.

Praca dla lekarzy i pielęgniarek

Szpital zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów w zakresie medycyny rodzinnej oraz pielęgniarki.  – Gwarantujemy dogodną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, urlopy szkoleniowe, benefity pozapłacowe i pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce – tłumaczy rzecznik szpitala Marcin Prusak.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Działem Kadr i Płac Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku, budynek administracji, pok. 17, pocztą elektroniczną na e-mail: w.dulak@szpital.slupsk.pl lub j.kepa@szpital.slupsk.pl albo telefonicznie pod numerem 59 84 60 624 lub 59 84 60 622.

Nowy budynek POZ

Przychodnia powstaje w ramach szpitala przy ul. Hubalczyków, ale w odrębnym, parterowym budynku. Sąsiedztwo poradni specjalistycznych i oddziałów szpitalnych ma zagwarantować bezpieczeństwo pacjentów. Do budynku będzie łatwy dostęp, a na terenie kompleksu szpitalnego jest parking. W nowej przychodni na medyków, którzy podejmą pracę w placówce, czekać będzie: siedem gabinetów konsultacyjnych i jeden gabinet zabiegowy, rejestracja, poczekalnia, zaplecze personelu i węzły sanitarne, w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obecnie obiekt jest remontowany i przygotowywany w taki sposób, aby spełnić wymagania personelu i pacjentów. Termin zakończenia modernizacji budynku nowego POZ przewidziany jest na kwiecień 2021 r. Łączny koszt inwestycji to ponad 2,4 ml zł, który został sfinansowany przez szpital z pożyczki z Pomorskiego Funduszu Rozwoju.

Przychodnia POZ przy słupskim szpitalu w trakcie prac remontowych

Budynek przychodni POZ przy słupskim szpitalu w trakcie prac remontowych. Fot. materiał prasowy szpitala

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.