Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Azjatyckie rynki

Japonia, Wietnam i Indonezja to jedne z najbardziej perspektywicznych rynków Azji. Wpływ aktualnej sytuacji geopolitycznej oraz pandemii Covid-19 skłania do refleksji nad zintensyfikowaniem i poszukiwaniem nowych możliwości współpracy gospodarczej, naukowej, kulturalnej czy turystycznej. Jak zatem odnieść sukces na dalekim wschodzie? Jak pogłębić istniejące już kontakty? Między innymi o tym będzie można porozmawiać podczas seminarium „Zrozumieć Azję”.

Co w programie?

Wydarzenie otworzy wykład Tomasza Łukaszuka, byłego ambasadora RP w Indonezji, który opowie o aktualnej sytuacji geopolitycznej i gospodarczej regionu. Podczas seminarium przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu bardziej szczegółowo opowiedzą o trzech krajach: Japonii, Wietnamie i Indonezji. Planowana jest również dyskusja panelowa z przedstawicielami pomorskich firm inwestujących w Azji oraz z japońskimi firmami, które działają na Pomorzu. Spotkanie zakończy networkingowy lunch.

Informacje praktyczne

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2022 r. w Sali Niebo Polskie UMWP (ul. Augustyńskiego 1). Udział w seminarium jest bezpłatny. Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz on-line. Rejestracji należy dokonać do 7 grudnia.