Gospodarka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/12/japan-ged5d051cb_1920.jpg Japonia, Wietnam, Indonezja – co łączy te kraje? Dowiesz się na seminarium dla przedsiębiorców

Japonia, Wietnam, Indonezja – co łączy te kraje? Dowiesz się na seminarium dla przedsiębiorców

Japonia. Fot. pixabay.com
02.12.2022
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
02.12.2022

Czy na azjatyckich rynkach można odnieść sukces? Jak skutecznie inwestować i pogłębiać kontakty z azjatyckimi partnerami? To tylko niektóre pytania, na jakie odpowiedzą eksperci podczas seminarium „Zrozumieć Azję”, które odbędzie się już w najbliższy czwartek, 8 grudnia 2022 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Azjatyckie rynki

Japonia, Wietnam i Indonezja to jedne z najbardziej perspektywicznych rynków Azji. Wpływ aktualnej sytuacji geopolitycznej oraz pandemii Covid-19 skłania do refleksji nad zintensyfikowaniem i poszukiwaniem nowych możliwości współpracy gospodarczej, naukowej, kulturalnej czy turystycznej. Jak zatem odnieść sukces na dalekim wschodzie? Jak pogłębić istniejące już kontakty? Między innymi o tym będzie można porozmawiać podczas seminarium „Zrozumieć Azję”.

Co w programie?

Wydarzenie otworzy wykład Tomasza Łukaszuka, byłego ambasadora RP w Indonezji, który opowie o aktualnej sytuacji geopolitycznej i gospodarczej regionu. Podczas seminarium przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu bardziej szczegółowo opowiedzą o trzech krajach: Japonii, Wietnamie i Indonezji. Planowana jest również dyskusja panelowa z przedstawicielami pomorskich firm inwestujących w Azji oraz z japońskimi firmami, które działają na Pomorzu. Spotkanie zakończy networkingowy lunch.

Informacje praktyczne

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2022 r. w Sali Niebo Polskie UMWP (ul. Augustyńskiego 1). Udział w seminarium jest bezpłatny. Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz on-line. Rejestracji należy dokonać do 7 grudnia.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.