Gospodarka
Daniel Kędzierski

Jak zdobyć klientów w czasie pandemii? Dowiesz się na specjalnym webinarze

Daniel Kędzierski. Fot. archiwum prywatne.
19.11.2020
Aleksandra  Chalińska
Aleksandra
Chalińska
AUTOR
Aleksandra  Chalińska
Aleksandra
Chalińska
19.11.2020

O tym, jak zaistnieć w Internecie, przyciągnąć klientów i poradzić sobie w trudnych czasach opowie Daniel Kędzierski, przedsiębiorca i twórca strategii marketingowych dla takich firm, jak T-Mobile czy McDonald’s. Spotkanie online w czwartek, 19 listopada o godz. 20.00 w specjalnej grupie wsparcia dla przedsiębiorców Pomoc dla firm! Pomorskie (w serwisie Facebook).

Webinar jest bezpłatny. Wystarczy wejść do grupy na Facebooku. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania.

 

Firma w czasach pandemii

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak krok po kroku przygotować dobrą wizytówkę w Google’u oraz profesjonalny fanpage. Specjalista podpowie, jak zacząć zarabiać w Internecie, jak przyciągnąć klientów i zatrzymać ich w czasach pandemii i mimo trudności w prowadzeniu przedsiębiorstw. Start w czwartek, 19 listopada o godz. 20.00. Oczywiście online.

To pierwsze spotkanie z cyklu. Administratorzy grupy Pomoc dla firm! Pomorskie na Facebooku zapowiadają kolejne webinary ze specjalistami biznesu i przedsiębiorczości.

Element dekoracyjny

Daniel Kędzierski – CEO FastTony.es. Przedsiębiorca z czternastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie, jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi stałą rubrykę o technologii reklamowej w ekosystemie Facebook w „Magazynie Online Marketing”. Jego artykuły są publikowane w wielu branżowych czasopismach. Szkoleniowiec, wykładowca. Poza pracą można go spotkać na Uniwersytecie Morskim w Gdyni, w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie oraz na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie dzieli się wiedzą z przyszłymi przedsiębiorcami i menedżerami.

 


Pomoc dla firm !Pomorskie to inicjatywa samorządu województwa pomorskiego. Grupa działa na zasadzie tablicy ogłoszeń, w której każdy członek może zamieścić ofertę swojej usługi czy produktu. Pojawiły się m.in. ogłoszenia dotyczące sprzedaży drzew owocowych, męskich garniturów czy żelu antybakteryjnego do rąk. Znaczna część ogłoszeń dotyczy także wsparcia: jak sobie poradzić ze zbytem, skąd wziąć pożyczkę, jak brzmią zapisy tarczy kryzysowej i kogo dotyczą aktualne ograniczenia.

Członkowie nawiązują kontakt, wymieniają się wiedzą, doświadczeniem, a mieszkańcy mogą zamawiać wybrane towary. Wśród napływających zgłoszeń są szkolenia online dedykowane przedsiębiorcom, o tym jak skutecznie pracować zdalnie i jak zarządzać zespołem. Pojawiła się oferta wypracowania nowych rozwiązań w firmach w czasach kryzysowych metodą Action Learning oraz wirtualnych rozmów B2B, ułatwiających znalezienie partnera handlowego za granicą.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.