Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Interesujesz się historią? Mieszkasz w Ustce lub okolicach? Historyczne czwartki powracają

Interesujesz się historią? Mieszkasz w Ustce lub okolicach? Historyczne czwartki powracają

Stara pocztówka z Ustki

Dla miłośników historii i nie tylko. Tematem najbliższego spotkania będzie ulica Żeromskiego w Ustce. Centrum Aktywności Twórczej zaprasza w czwartek, 26 października 2017 r.

 

Marcin Barnowski, dziennikarz i historyk pasjonujący się historią Ustki, poprowadzi to wydarzenie. O oprawę fotograficzno-filmową zadba Krzysztof Tomasik.Temat spotkania brzmi Villenstrasse – domy i ludzie. Dzieje usteckiej ul. Żeromskiego.

 

Niebanalne historie banalnych przedmiotów

Historia, a zwłaszcza ludzie, wydarzenia, obiekty i przedmioty związane z Ustką, to Twoja pasja. Chcesz spotkać się w miłej, luźnej atmosferze w gronie osób, którym także te sprawy nie są obojętne, przyjdź koniecznie do Centrum Aktywności Twórczej. Historyczne czwartki to spotkania otwarte, na które może przyjść każdy i na które każdy może przynieść pamiątki i inne przedmioty z przeszłości, znajdowane na strychach, w szafach i innych, czasami niespodziewanych miejscach. Za każdym, nawet banalnym przedmiotem, może kryć się niebanalna historia. Spotykania odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca.
 

Villenstrasse – domy i ludzie. Dzieje usteckiej ul. Żeromskiego

  • Centrum Aktywności Twórczej
  • 26 października 2017 r., czwartek, godz. 18.00.
  • ul. Zaruskiego 1 a
  • Ustka 
  • wstęp – wolny

Zobacz:

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej

Facebook

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.