Turystyka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/08/Lupawa-Lebien-1.jpg Impreza dla wszystkich chętnych kajakarzy. Wyjątkowy spływ rzeką Łupawą

Impreza dla wszystkich chętnych kajakarzy. Wyjątkowy spływ rzeką Łupawą

Fot. Fot. Pomorskie Szlaki Kajakowe
18.08.2022
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
AUTOR
Marcin Szumny
Marcin
Szumny
18.08.2022

Promocja szlaku wodnego rzeki Łupawy na terenie gminy Potęgowo to główny cel spływu kajakowego, który odbędzie się w czwartek, 25 sierpnia 2022 r. Wydarzenie zrealizowane zostanie w ramach projektu Pomorskie Szlaki Kajakowe, a udział w nim jest bezpłatny.

Organizatorem spływu jest gmina Potęgowo, a honorowym patronatem objął tę imprezę marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

Jaki jest program imprezy?

Spływ oficjalnie rozpocznie się o godz. 12.30 zbiórką przy remizie strażackiej w Łupawie. Osoby zgłaszające udziału w imprezie będą proszone o podanie swoich danych osobowych, w tym numeru PESEL, do objęcia ubezpieczeniem NNW. Dla każdego czynnego uczestnika przewidziane są gadżety, m.in. koszulka, saszetka wodoszczelna i wodoodporne etui na telefon.

Zakończenie spływu planowane jest na godz. 15.00 w Poganicach przy restauracji Nostalgia. Podsumowaniem imprezy będzie grill dla uczestników i słodki poczęstunek. Dodatkowo, z miejsca zakończenia spływu w Poganicach do miejsca rozpoczęcia spływu w Łupawie zapewniony będzie transport.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.