Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/70a1c4dd-05d5-4993-ac0b-2bf440c9c3a5.jpg Cicha kultura – edukacja, nauka i rozwój

Cicha kultura – edukacja, nauka i rozwój

W ramach projektu Cicha kultura – edukacja, nauka i rozwój  realizowane będą warsztaty fotograficzne, filmowe oraz kulturalno–historyczne.

Celem projektu jest przede wszystkim wsparcie działania edukacyjno-animacyjnego, stymulującego kreatywność i aktywizującego twórczo uczestników, poprzez podnoszenie wiedzy osób niesłyszących w dziedzinie kultury i dziedzictwa narodowego, poznanie zabytków wymienionych miast, które stanowią elementarną część naszej kultury narodowej a także nabycie umiejętności praktycznych obsługi aparatu fotograficznego oraz kamery.

Projekt jest skierowany do osób pełnoletnich  z niepełnosprawnością słuchu. Uczestnicy projektu nie będą ponosili kosztów podróży, noclegów oraz wyżywienia. Udział w warsztatach jest również bezpłatny. Uczestnicy będą mieli możliwość wyjazdu do jednego z 6 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Lublin, Szczecin, Gdańsk), gdzie przy pomocy urządzeń fotograficznych i filmowych powstaną materiały multimedialne o najważniejszych zabytkach i kulturze danego miasta z tłumaczeniem na PJM.

Szczegółowych informacji udziela biuro Polskiego Związku Głuchych: biuro@pzg.org.pl

Do pobrania:

Plakat