Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Dzień Informacyjny Urbact

Dzień Informacyjny Urbact

Urbact III jest europejskim programem wymiany wiedzy i doświadczeń promującym zrównoważony rozwój miejski. Urbact pomaga miastom wypracować zrównoważone metody, łączące wymiary ekonomiczny, społeczny i środowiskowy. Umożliwia im dzielenie się dobrymi praktykami i zdobytymi doświadczeniami ze wszystkimi praktykami i decydentami zaangażowanymi w politykę miejską w Europie.

We wrześniu tego roku został ogłoszony nabór do Sieci Transferu Urbact. Sieci te mają polegać na stworzeniu partnerstw miast zainteresowanych transferem wytypowanych w tym roku Dobrych Praktyk Urbact, wśród których znajdują się cztery Dobre Praktyki miast z Polski (w tym z Gdańska).

Zachęcamy do udziału w pierwszym spotkaniu informacyjnym dotyczącym tego naboru, które odbędzie się 11 października 2017 r., w Ministerstwie Rozwoju, w Warszawie.

Szczegółowa agenda spotkania znajduje się tutaj. Uprzejmie informujemy, iż spotkanie organizuje Krajowy Punkt Urbact we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Rejestracja będzie dokonywana przez stronę internetową Krajowego Punktu Urbact www.urbact.eu/urbact-polska oraz www.urbact.pl. Tam też znajdą Państwo dodatkowe informacje oraz dane kontaktowe do Krajowego Punktu Urbact. Rejestracja na spotkanie będzie otwarta do 9 października 2017 r.

Inne spotkania informacyjne:

  • Lublin – Październik – data do potwierdzenia
  • Wrocław – 25 Październik – szczegóły wkrótce
  • Opole – 30 Październik – szczegóły wkrótce
  • Katowice – 6 Listopada – data do potwierdzenia
  • Kraków – data do potwierdzenia
  • Poznań – data do potwierdzenia
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.