Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Edukacja i sport
Cztery trasy do wyboru, a każda indywidualnie. Kolejna edycja Samodzielnego Harpusia w Gdańsku

Cztery trasy do wyboru, a każda indywidualnie. Kolejna edycja Samodzielnego Harpusia w Gdańsku

Rodzina z dzieckiem w lesie

Od 27 czerwca do 5 lipca, spacerując i biegając z mapą, można zwiedzać z przewodnikiem zbiorniki wodne na Gdańskim Szlaku Wodociągowym. Wydarzenie, w ramach imprezy Samodzielny Harpuś, tym razem odbywa się na gdańskiej Osowej.

 

Wystarczy zgłosić swój udział i wyruszyć na niezwykłą przygodę. Partnerem akcji jest Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna. Każde wydarzenie odbywa się samodzielnie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Zasady na czas pandemii

Samodzielny Harpuś odbywa się całkowicie indywidualnie. Oznacza to, że uczestnicy nie spotykają się. Mapy są rozesłane na maile podane w zgłoszeniu. Na mapach wyprawy znajduje się mini karta startowa, na której można potwierdzać odwiedzane punkty kontrolne. Część z nich będzie zagadkami z hasłem.  Organizatorzy zachęcają do wysłania tajemnego hasła, aby zwycięzcom wysłać niespodziankę, unikalną i przeznaczoną tylko dla uczestników akcji oraz pamiątkową naklejkę.

Dla uczestników do wyboru są cztery trasy: zielona – 12 PK, niebieska – 17 PK, czerwona – 22 PK i czarna – 30 PK.

Start/meta będzie znajdować się na końcu ul. Juraty. Współrzędne GPS: 54.435440 N, 18.469415 E

Opłata startowa –  pakiet kosztuje 20 zł za cały zespół. Zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco na aktywne w danym momencie Samodzielne Harpusia, a konkretne daty podane są w Strefie Uczestnika. 

Regulamin  

Uwaga! Ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa, w każdej z grup odwiedzających jest niewielu. Warto zarezerwować wizytę online i mieć bilet już wcześniej, to gwarancja, że wycieczka Cię nie ominie.

 

Samodzielny harpuś_Osowa_baner

 

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.