Gospodarka
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/09/129_ForumPrzedsiebiorstw2019_s.jpg Co łączy pomorskie firmy i wydarzenia na drugim końcu świata? Forum Przedsiębiorstw 2021

Co łączy pomorskie firmy i wydarzenia na drugim końcu świata? Forum Przedsiębiorstw 2021

Fot. mat. ARP
02.09.2021
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
AUTOR
Aleksander Olszak
Aleksander
Olszak
02.09.2021

Jak polityka wpływa na małą firmę? Co ją łączy z wydarzeniami gospodarczymi na innej półkuli? Czy opłaca się dbać o bezpieczeństwo informatyczne? To tylko niektóre z kwestii, jakie będą omawiać przedsiębiorcy i eksperci z różnych dziedzin. A wszystko to podczas kolejnej odsłony Forum Przedsiębiorstw. Zapisy już trwają!

Forum Przedsiębiorstw 2021 odbędzie się 15 września w formule stacjonarnej oraz on-line.

Spotkanie w Gdyni

Forum Przedsiębiorstw, to jedna z najpopularniejszych konferencji dla przedsiębiorców w województwie pomorskim. Tradycyjnym miejscem spotkania jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni. Nie inaczej będzie w 2021 r. To co będzie wyróżniać Forum, to dwie formy uczestnictwa. Będzie możliwość udziału w formie stacjonarnej oraz on-line. Co ważne, z formuły stacjonarnej mogą skorzystać jedynie osoby w pełni zaszczepione.

Trzy panele dyskusyjne

Jakie tematy będą omawiane podczas Forum? Będzie można wysłuchać między innymi komentarzy dotyczących aktualnej sytuacji ekonomicznej czy geopolitycznej. Nie zabraknie także rozmów związanych z kryzysem klimatycznym. Organizatorzy przygotowali również trzy panele dyskusyjne. Pierwszy dotyczyć będzie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Z kolei rozmów o eksporcie polskich towarów i usług nie powinni przegapić przedsiębiorcy planujący skorzystać z np. Pomorskiego Brokera Eksportowego. Trzeci panel poświęcony będzie zarządzaniu wielokulturowym i wielopokoleniowym personelem firmy.

Jak się zapisać?

Aby uczestniczyć w Forum Przedsiębiorstw należy zarejestrować się w serwisie Konfeo. Warto się pospieszyć, bo liczba uczestników jest ograniczona. Co ważne rejestracja dotyczy zarówno formy stacjonarnej, jak i on-line. Przy rejestracji obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 30 zł. Zapisy już trwają.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.