Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Browar Spółdzielczy [Spółdzielnia Socjalna Dalba]

Browar Spółdzielczy [Spółdzielnia Socjalna Dalba]

Zdjęcie przedstawia piwo z Browaru nalane w szklankach.

 

Browar Spółdzielczy

Browar Spółdzielczy, który jest marką Spółdzielni Socjalnej “Dalba”, jest jedynym browarem w Pucku oraz jedynym browarem spółdzielczym w Polsce. Pracownikami przedsiębiorstwa są osoby niepełnosprawne. Browar powstał z potrzeby serca,
zapału i dużej determinacji oraz pasji. Piwa wytwarzane przez Browar znaleźć można w sklepach,multitapach, pubach oraz restauracjach, dla których dobry smak i zadowolenie ich klientów jest istotne.

 

Oferta

  • Dwa Pułsztyki

Jasne piwo górnej fermentacji o tradycyjnej angielskiej podbudowie słodowej. Chmielone mieszanką polskich i angielskich chmieli.

 

  • Ratownicze

Jasne zbalansowane piwo górnej fermentacji o bogatym cytrusowym aromacie z lekką goryczką.

 

  • Refowe

Jasne pszeniczne piwo górnej fermentacji z lekką nutą goździków oraz wyraźnym bogatym bananowym aromacie. Zbalansowane piwo pszeniczne o zbalansowanym aromacie oraz obfitej pianie.

 

  • Szotowe

Jasne piwo górnej fermentacji z krótką zaznaczoną goryczką oraz bogatym aromacie cytrusowym.
Receptura stworzona przez grupę piwowarów domowych pokazująca możliwości chmielu typowo goryczkowego zastosowanego również na aromat.

 

  • Cumowe – oatmeal stout

Treściwe ciemne piwo górnej fermentacji o owsianej i aksamitnej konsystencji i delikatnym kawowo-czekoladowym aromacie

 

  • Cumowe – dry stout

Lekkie ciemne piwo górnej fermentacji o delikatnym kawowo-czekoladowym aromacie.

 

  • Flagowe

American IPA to ikona piwnej rewolucji w Polsce. Przedstawiamy naszą interpretację, w którą włożyliśmy serve i pasję warzenia piwa rzemieślniczego.

 

  • Ósemkowe

Jasne piwo górnej fermentacji w stylu imperial IPA. Słodowa podbuowa zbalansowana solidną goryczką. W aromacie dominują nuty owoców tropikalnych i cytrusów.

 

Informacja:

Browar Spółdzielczy

Adres: ul. Helska 4, 84-100 Puck

Email: browarspoldzielczy@gmail.com

Telefon: 605-979-767

Strona internetowa: http://www.browarspoldzielczy.com/

 

Godziny pracy:

Od poniedziałku do piątku 8:00-15:00

 

[Poniżej galeria zdjęć. Zdjęcia przedstawiają piwo w szklankach, pracowników Browaru oraz pub. Fot. facebook @browarspoldzielczy ]