Edukacja i sport
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/01/thumbnail_z8.jpg Bądźmy razem! Podczas warsztatów rodzinnych w Ustce zostaną namalowane wiersze

Bądźmy razem! Podczas warsztatów rodzinnych w Ustce zostaną namalowane wiersze

Fot. materiał prasowy BGSW
17.01.2024
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
AUTOR
Dorota Kulka
Dorota
Kulka
17.01.2024

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza do Centrum Aktywności Twórczej w Ustce zaprasza w sobotę, 20 stycznia 2023 r. na warsztaty rodzinne dzieci w wieku 8-12 lat oraz ich rodziców.

Zajęcia prowadzi Weronika Teplicka, obowiązują zapisy pod nr tel. 515 089 986. Liczba miejsc jest ograniczona.  Udział w warsztatach jest płatny:

  • uczestnik / uczestniczka – 20 zł,
  • opiekunowie – bezpłatnie.

Razem przy stole

Przygotowane zadania będą nawiązywały do twórczości artystek i artystów prezentowanych podczas aktualnych wystaw w galerii stając się przyczyną do rozmowy na temat sztuki i jej aktualnych trendów, a także czerpania z nich inspiracji. Uczestnicy warsztatów zajmą się tworzeniem poematów dada i poezji wizualnej zainspirowanej morzem i przyrodą. Młodzi artyści w oparciu o materiały recyklingowe tzn. różnorodne kolorowe papiery oraz farby i kredki stworzą wiersze namalowane, poskładane z nagłówków kolorowych gazet oraz innych sposobów wizualnego podejścia do poezji. Zajęcia integracyjne są przeznaczone dla dzieci w wieku 8-12 lat oraz ich rodziców/dziadków/opiekunów.

Bądźmy razem –  warsztaty

  • 20 stycznia 2024 r., sobota, godz. 12.00-14.00
  • Centrum Aktywności Twórczej
  • ul. Zaruskiego 1
  • Ustka

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.