Aktualności

Przedsiębiorco! Rynek wart miliony złotych czeka na Ciebie. Zapisz się na seminarium i dowiedz się, jak eksportować żywność do Chin

Fot. ©Depositphotos/imtmphoto
Fot. ©Depositphotos/imtmphoto

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na seminarium „Jak eksportować produkty spożywcze do Chin". Spotkanie odbędzie się 9 października 2017 r. Rejestracja trwa, liczba miejsc ograniczona!

 

Chińska Republika Ludowa to ogromny rynek i wielka szansa dla polskich producentów żywności.

 

Jaki sprzedawać w Chinach?

W czasie seminarium ekspert wyjaśni, jak Chińczycy postrzegają importowaną żywność. Zaprezentowane zostaną ich oczekiwania oraz najlepsze sposoby dystrybucji towarów. Szczegółowo omówiony zostanie proces przygotowania do wprowadzenia na rynek państwa środka produktów żywnościowych. Uczestnicy poznają chiński proces certyfikacji żywności. Odrębny blok seminarium poświęcony zostanie barierom celnym i prawnym, jakie eksporterzy żywności napotykają na chińskiej granicy.

 

Wsparcie dla eksporterów

Na zakończenie seminarium omówiona zostanie wizja zorganizowanego działania polskich producentów na chińskim rynku. Przedstawione zostaną działania Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu mające na celu promowanie eksportu żywności do Chin. Spotkanie zakończy sesja pytań i odpowiedzi.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego

view szablon artykułu