Aktualności

Nawiąż kontakty z Chinami. Zgłoś swoją firmę na pomorską misję gospodarczą i pojedź z Agencją Rozwoju Pomorza do Państwa Środka

Pomorska misja gospodarcza do Chin 2014 r.
Pomorska misja gospodarcza do Chin 2014 r. Fot. Magdalena Kowalewska – Pahlke/ARP.

W dniach 18-24 listopada 2017 r. Pomorski Broker Eksportowy zaprasza firmy z branży chemicznej, stoczniowej oraz spożywczej na wyjazd do Chin. Będą spotkania z chińskimi przedsiębiorcami oraz wizyty studyjne. Zgłoszenia do 9 października.

 

Wyjazd jest organizowany przez Agencję Rozwoju Pomorza w ramach projektu Pomorskiego Brokera Eksportowego. 

 

Biuro Pomorskie w Chinach

Wizyta w Chinach rozpocznie się od otwarcia w Pekinie Biura Pomorskiego w Chinach. Będzie ono wspierac pomorskie firmy w w prowadzeniu działalności na chińskim rynku. Pracownicy będą pośredniczyć we współorganizacji spotkań, pomogą zaplanować pobyt w Chinach. Będą równieżnaszych przedsiębiorców w procesie zakładania i rejestrowania działalności gospodarczej.    

 

Pomorze jedzie na daleki wschód

– Pokażmy w Chinach potencjał Pomorza. Dzięki takiemu wyjazdowi nasze firmy będą miały możliwość promowania się na azjatyckim rynku. Liczę, że wyjazd przyniesie szereg korzyści, a nawiązane bezpośrednie kontakty będą bardzo owocne – zaprasza Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. W ramach misji przedsiębiorcy wezmą udział w szeregu spotkań z przedstawicielami chińskich firm. Specyfikę prowadzenia biznesu w Państwie Środka przybliży seminarium. Poruszone na nim zostaną najważniejsze kwestie związane z przepisami gospodarczymi czy barierami celnymi. Organizatorzy przewidują również wyjazd studyjny do portu w Qingdao. To trzeci pod względem ilości przeładunków port na świecie i drugi w Chinach.

 

Zgłoś się już teraz!

Rekrutacja na wyjazd trwa. W wyjeździe mogą wziąć udział firmy, które prowadzą działalność na terenie województwa pomorskiego. Wyjazd na misję gospodarczą do Chin jest dofinansowany przez Agencję Rozwoju Pomorza. Dzięki temu koszt jaki ponosi firma to tylko 3 tysiące zł.

Formularz zgłoszeniowy orasz szczegółowe informacje o rekrutacji na misję gospodarczą na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego.

 

view szablon artykułu