Aktualności

Gdzie kupić owoce i warzywa, sadzonki kwiatów i krzewów? W Słupsku zapanuje jesień… ogrodnicza

Targi Ogrodnicze Jesień w Słupsku
Fot. mat. prasowe PODR

Jubileuszowe złote Targi Ogrodnicze Jesień w Słupsku odbędą się w weekend 30 września-1 października 2017 r. Doroczne spotkanie to szeroka oferta warzyw, owoców, a także drzew owocowych i ozdobnych oraz akcesoriów dla ogrodników i majsterkowiczów.

 

Na czas imprezy zaplanowano sprzedaż drzew i krzewów owocowych oraz ozdobnych, nasion i cebulek kwiatowych i sprzętu ogrodniczego. Oferowane będzie również doradztwo ogrodnicze. Będzie można zaopatrzyć się i uzupełnić zapasy w spiżarniach i piwnicach domowych. Oprócz artykułów ogrodniczych będą też stoiska z wytworami rękodzieła ludowego, z wyrobami z drewna, wikliny i stroikami, różnymi rodzajami miodu i produktami pszczelimi. Swoje wyroby będą promować również lokalne firmy wykonujące bramy i ogrodzenia oraz producenci pieców ekologicznych. Nie zabraknie też stoisk jarmarcznych, z artykułami gospodarstwa domowego, odzieżą i obuwiem. 

Od 2010 r. na targach jesiennych, wspólnie ze Słupskim Związkiem Kynologicznym, organizowane są pokazy psów rasowych. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, fachowcy udzielają cennych porad dotyczących hodowli i tresury. Wystawcy wezmą  udział w konkursie na najciekawszy produkt targowy

 

 

Targi Ogrodnicze Jesień 
30 września-1 października 2017 r., sobota, niedziela
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku Oddział Słupsk
ul. Poniatowskiego 4A
Słupsk

Więcej informacji znajduje się na stronie intenetowej Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

 

 

view szablon artykułu