Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/78da3224-d157-4af8-bc91-f6d5831c0ce1.jpg Zaproszenie dla organizacji i instytucji non-profit na wyjazd do Brukseli

Zaproszenie dla organizacji i instytucji non-profit na wyjazd do Brukseli

 

Z inicjatywy Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego, Przewodniczącego Zarządu „Stowarzyszenia Pomorskie w Unii Europejskiej” organizowany jest wyjazd dla przedstawicieli organizacji i instytucji non-profit do Brukseli. Wyróżniając najprężniej działające organizacje i instytucje non-profit z terenu naszego województwa, pragniemy  serdecznie zaprosić do zgłaszania kandydatur do udziału w wizycie studyjnej „Europejski Tydzień Regionów  i Miast  2017″.  Tegoroczna jubileuszowa edycja z okazji 15-lecia tego wydarzenia odbędzie się w dniach od 9 do 12 października br. w Brukseli.

 

EWRC to wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską i Komitet Regionów od 2003 r. Podczas tegorocznego EWRC, odbywającego się pod hasłem przewodnim „Regiony i miasta na rzecz lepszej przyszłości”, miasta i regiony europejskie zaprezentują swój potencjał w ramach jednego z trzech tematów: budowanie odpornych miast i regionów, regiony i miasta jako inicjatorzy zmian oraz dzielenie się wiedzą w celu osiągnięcia wyników.

Szczegółowe informacje na temat EWRC 2017 – wraz z całościowym programem obejmującym ponad sto spotkań dostępne są na stronie:  http://ec.europa.eu/regional_policy/regions-and-cities/2017/index.cfm

 

Przy zapoznawaniu się z proponowanym programem, zachęcamy do wstępnej rejestracji, aby zarezerwować sobie miejsce na interesujących Państwa seminariach1.

 

Pełen proces aplikacji oraz tryb wyboru kandydatów opisany jest na stronie: Pełen proces aplikacji oraz tryb wyboru kandydatów opisany jest na stronie: https://pomorskieregion.eu/zaproszenie-dla-organizacji-i-instytucji-non-profit-na-wyjazd-do-brukseli-p246

 

Stowarzyszenie doceniając dorobek oraz zaangażowanie wybranych organizacji i instytucji sfinansuje wyjazd studyjny opłacając transport lotniczy2 oraz nocleg uczestników.

 

Termin zgłoszeń kandydatur mija 25 sierpnia br.

Zgłoszenia prosimy składać w formie elektronicznej na adres mailowy: spue@pomorskieregion.eu

 

Kontakt:
Stowarzyszenie „Pomorskie w UE”
e-mail: spue@pomorskieregion.eu
tel: +48 58 32 68 709

Dokumenty do pobrania:

Zaproszenie

Regulamin

Karta zgłoszenia

Oświadczenie kandydata

 

——–

1 W przypadku niezakwalifikowania do udziału w wizycie możliwie jest całkowicie bezproblemowe zrezygnowanie z udziału w seminariach poprzez konto założone podczas rejestracji.
 2 Przylot do Brukseli zaplanowany jest na 9 października (poniedziałek), wylot na 12 października (czwartek) – połączenie pomiędzy Gdańskiem a Brukselą.